Adolfo Dominguez

 • Всі розділи
 • Чоловічі оправи
 • Чоловічі сонцезахисні окуляри

 Бренд adolfo dominguez відомий у всьому світі. Навіть якщо спочатку ця назва у вас викликала асоціацію з модним одягом, не думайте, що лінійка стильних аксесуарів у чомусь поступається. Розкішна оптика здивує найвибагливішого покупця.

Небагато з історії бренду Adolfo Dominguez

Засновником компанії є талановитий іспанець Адольфо Домінгес, який досяг у світі моди високого визнання, здобув чимало престижних нагород, що втішив усіх ексклюзивним фірмовим стилем. Сам бренд засновано 1973 р., проте перші аксесуари в частині оптики з'явилися 1994 р. у спеціалізованому магазині Португалії. Сьогодні великий вибір оптики Адольфо Домінгес пропонують сайти у різних країнах.

Які особливості та особливості виділяють окуляри Adolfo Dominguez на тлі інших?

Вишуканий стиль Adolfo Dominguez, що зробив бренд популярним у USA та провідних європейських країнах, базується на мінімалізмі при високому візуальному ефекті. Тут переважають чисті, точні, але стримані лінії, що надають елегантності. Підвищена увага приділена:

 • дизайнерської складової;
 • бездоганності якості;
 • екологічності та органічності матеріалів;
 • практичності рішень;
 • зручності форми;
 • чудової функціональності;
 • довговічності;
 • цінової доступності
Представлені брендом Адольфо Домінгес оправи для окулярів на 100% відповідають вимогам компанії, а родзинкою стає унікальне поєднання природної краси з розкішшю. Тут лаконічність у формах та деталях поєднується з ексклюзивністю, ефектом та внутрішнім шармом кожної моделі.

Брендові аксесуари від Адольфо Домінгес в оптиці

У лінійці від Adolfo Domínguez, що полюбилася у всьому світі та в USA, представлені:
 1. модні та ефектні сонцезахисні моделі;
 2. радісні вишуканістю медичні оправи;
 3. лінійка оправ для дітей.
Сонцезахисним моделям характерні нехитрі форми та відсутність надмірностей. При цьому дизайн продуманий до дрібниць. В результаті немає необхідності прикрашати їх стразами та додатковим декором, вони виглядають стильно, ефектно та вишукано. Вони підійдуть до будь-якого стилю: чи це одяг кежуал або класичний чоловічий діловий костюм.
Медичні оправи належать до еко-колекцій Adolfo Dominguez. Тут використано екологічні, натуральні, безпечні матеріали. При цьому одним із секретів Adolfo Domínguez та високого попиту на sale оптику є дизайнерські рішення, що дозволяють пристосування вимушеного носіння перетворити на прикрасу.
Дитячі оправи потрібні за рахунок їх безпеки для шкіри малюка, гіпоалергенності, комфортності в носінні. Маленьким модникам і модницям особливо подобаються райдужні кольори та декор, спеціально використаний для привернення їхньої уваги.
Сьогодні замовити аксесуари бренду можна в онлайн магазинах якісної оптики. Великий попит на представлені Adolfo Dominguez на sale (розпродаж завжди привертає зниження ціни, хоча варто враховувати, що вартість продукції від Адольфо Домінгеса адекватна щодо характеристик).