Agio

 Agio - затребуваний китайський бренд, що представляє оправи для очок у середній ціновій категорії. У колекціях цього виробника кожен підбере варіант, що відповідає смаковим уподобанням та бюджету. Agio виготовляє оправи для чоловіків та жінок у різноманітності форм, конструкцій та кольорів.

Екскурс в історію

Бренд Agio з'явився 2005 року в китайському місті Тайчжоу. Головним напрямком компанії є виробництво оправ для оптичних та сонцезахисних окулярів гарної якості за доступною ціною.
Бренд зарекомендував себе як надійний виробник, який використовує якісну сировину та застосовує інноваційні технології. Компанія веде співпрацю з дизайнерами зі світовим ім'ям, спільно створюючи унікальні моделі, що задовольняють запити "просунутих" покупців. Оправа Agio показала себе з найкращого боку, як і сонцезахисні окуляри.

Переваги очок Agio

Вагомою перевагою бренду є доступна ціна при високій якості. Це відкриває можливість придбати кілька виробів для створення різних образів. У колекціях представлені як моделі сучасного спрямування, так і стара добра класика. Виробник не боїться експериментів, поєднуючи різні матеріали та кольорові гами. Оправа для оптичних окулярів Agio може допомогти зробити потрібний акцент на вигляд.
Компанія Аджіо впевнено займає високі позиції на ринку, постійно розширюючи виробництво. Бренд підтримує свою репутацію сучасного виробника надійної оптики, виготовляючи сонцезахисні окуляри та оправи, що задовольняють найвибагливіших замовників.
До переваг Аджіо можна віднести:
  • доступність всім категорій покупців;
  • привабливий зовнішній вигляд, вироби не виглядають дешевими;
  • продуманий дизайн;
  • різноманітність моделей різних стилів;
  • якісне виконання.

Які окуляри та оправи ви знайдете в колекціях?

Різноманітність оправ та сонцезахисних окулярів Agio за їх доступної вартості дає можливість придбати моделі на всі випадки життя:
  • для рухомого способу життя в каталозі представлені моделі з еластичними рухомими носоупорами та пластиковими завушниками, що дозволяє надійно зафіксувати окуляри та не втратити їх при різких нахилах та рухах;
  • чоловічі моделі у стриманих тонах та різних формах, придатних для різних форм особи;
  • жіночі моделі як стриманих, і яскравих кольорів, прикрашені різноманітними декоративними елементами.
Кожен сезон асортимент оправ та окулярів оновлюється, виробник враховує модні тенденції та запити споживачів. Окуляри Аджіо досить популярні, ви зможете їх легко знайти, майже напевно, асортимент їх представляє оптика найближча до вашого будинку. Вибираючи окуляри цього бренду, майте на увазі, що вироби Agio будуть перевищувати якість оправи інших виробників з цього цінового діапазону.