Alcon

  • Всі розділи
  • Засоби для зволоження
  • Контактні лінзи
  • Розчини

 Тим, кого цікавить якісна оптика в Києві, варто звернути увагу і на бренд Alcon. Він здатний перевершити очікування, запропонувавши продукцію із дивовижними характеристиками. Сьогодні він представлений у ряді спеціалізованих магазинів, але найвигідніші умови купівлі Alcon може запропонувати сайт оптики.

Коротко про бренд Алкон

Історія бренду alcon почалася з 1945 р. Саме тоді в американському штаті Техас було створено фармацевтичну компанію. Точніше, спочатку була невелика аптека, яка пізніше стала великим виробником. Створили її два фармацевти – Олександр Роберт і Вільям Коннер, з перших складів їхніх імен склалася оригінальна назва, що легко запам'ятовується. Згодом було налагоджено спеціалізацію на виробництві якісної офтальмологічної продукції.

Сучасний асортимент продукції бренду Alcon

Як зазначалося вище, Alcon спеціалізується на продукції для очей. Лінійка сучасного виробництва має безліч позицій в асортименті. Споживачам пропонуються контактні лінзи, очні краплі та розчини, які потрібні носіям лінз, та багато іншого.
Сьогодні підвищеним попитом користуються такі лінійки:
  • Air Optix;
  • FreshLook;
  • Dailies.
В Air Optix від Алкон представлені унікальні за характеристиками та властивостями гідрогелеві лінзи, у виготовленні яких використаний силікон, що дихає. Вироби відрізняються підвищеним ступенем комфортності при носінні. Однією з особливостей є високий рівень зволоження.
Дуже популярна пропонована брендом лінійка FreshLook. У ній представлені кольорові лінзи, які можна розглядати не тільки як необхідне пристосування, а і як прикрасу. Вони доповнюють образ і добре підходять, щоб їх носити постійно.
Серія Dailies від Alcon пропонується компанією для тих, кому потрібні одноразові лінзи. Вони гідрогелеві, виготовлені з надійного та безпечного силікону, залучають адекватною ціною.
Офтальмологічна продукція, що випускається Алкон, доповнена спеціальними розчинами (зокрема Опті-фрі) і краплями Systane. Все це потрібно для підвищення комфортності користування та носіння, а також міри безпеки використання. Все, що виробляє Alcon, сертифіковано та супроводжується сертифікатами, відрізняється якістю та надійністю, має високий споживчий попит.

Покупка офтальмологічної продукції від Alcon

Продукція продається у спеціалізованих магазинах та на сайтах оптики. При виборі за останнім варіантом можна не сумніватися в тому, що на товари від Alcon буде запропоновано вигіднішу ціну, ніж у торгових павільйонах. Продаж онлайн дозволяє заощадити на низці витрат, отже, вартість порадує доступністю.
Також в інтернет-магазині надається можливість придбати Alcon за акцією, що приємно радує додатковою знижкою. Сама ж продукція відповідає заявленій якості. Вона має підвищений купівельний попит у низці країн світу та в Україні.