Andy Wolf

 Andy Wolf – це бренд унікальний. Він дивує світ ексклюзивними колекціями оправ у лімітованих кількостях (не більше п'ятисот екземплярів у колекції). Аксесуари підкорили навіть найприскіпливіших і найвибагливіших модників, зробивши шанувальниками Леді Гагу, Х'ю Гранда і не тільки. Сьогодні трендова оптика доступна у Запоріжжі та в інших містах України при замовленні онлайн.

Що це за бренд Andy Wolf?

Йдеться про австрійську компанію, історія створення припадає на 2006 р. Засновники - Катаріна Платтнер (вона ж незмінний головний дизайнер модних колекцій), а також Андреас Піркхайм та Вольфган Шойхер – і це сильна команда, з креативним підходом та метою створювати шедеври опт відрізняються оригінальністю.
Сьогодні компанія відома на весь світ, але залишається суто австрійською. Всі виробничі потужності розташовуються виключно на території цієї країни, дозволяючи тримати під суворим контролем процес виготовлення, під час якого не допускаються спроби здешевлення технології. Виробництво відрізняється сучасним оснащенням, роботою висококваліфікованих спеціалістів, використанням найкращих матеріалів.
Для виготовлення використовується якісна целюлоза, яка завозиться з Італії. Беруться цілісні пластини, що дозволяє забезпечувати монолітність. З такої пластини вдається вирізати для моделей оптики від Andy Wolf ідеально рівні та гладкі рамки оправи, міцні шви, що виключають, і тим більше, приклеювання елементів. Ряд виробничих операцій виконується лише вручну.

Характерні особливості та фірмовий стиль у виробах від Andy Wolf

Кожна оправа andy wolf — без перебільшення шедевр, що базується на ретро-стилі, доповненому елементами трендових тенденцій.
Силуети великі, обов'язково доповнені рисами авангардизму та підкріплені різними кольорами. Задіють фарби насичені та пастельні, тому нескладно вибрати окуляри на свій смак. Використовувати можуть контрасти або однотонне оформлення, але кожна модель розкішна.
Бренд не демонструє свій логотип на кожній оправі, вважаючи таку рекламу зайвою. Важливіше, щоб виріб був особливим і здатним:
  • кардинально перетворювати;
  • підкреслювати переваги зовнішності;
  • вміти передати характер та індивідуальність;
  • допомагати досягти неповторності образу.
Тобто центром уваги має залишатися конкретна особистість, а не ім'я бренду, популярність та статусність.
У стильних колекціях аксесуарів Andy Wolf можна підібрати сонцезахисні окуляри або ексклюзивні оправи для медичних варіантів. Модельний ряд розрахований на чоловіків та жінок, які цінують індивідуальність.

Купівля брендових аксесуарів в Україні

Представлені брендом Andy Wolf окуляри сьогодні можна придбати в онлайн-оптиці, це буде вигідніше та зручніше. Ціни на аксесуари відомого лейбла завжди не низькі, адже йдеться про преміум-клас. Однак в онлайн-оптиці вони не завищені націнками та накрутками. Так купувати вигідніше, надійніше, безпечніше і можна не переживати – вам буде поставлено брендовий товар.