Bausch & Lomb

  • Всі розділи
  • Засоби для зволоження
  • Контактні лінзи
  • Розчини

 Bausch & Lomb – це відомий американський бренд, заснований у 1853 році. Це одна з найстародавніших американських компаній, що починали з виробництва моноклей, яка пережила кілька разів реструктуризацію та зміну напряму діяльності.

Оптична історія

У процесі розвитку компанії партнери Джон Бауш та Генрі Ломб здійснили деякі відкриття та впровадили їх у свою діяльність, а також виявляли яскраву активність у різних сферах американського життя:
  • виробництво вулканічної гуми та виготовлення з неї оправ для оптичних окулярів (1861);
  • заснування Рочестерського технологічного інституту;
  • основу наукового центру.
Нащадки Джона Бауша пішли його стопами. Едуард Бауш запатентував мікроскоп, а також працював над винаходом міжлінзової діафрагми та фотооб'єктива. Вільям Бауш розробив та запустив виробничий процес оптичного скла у промислових кількостях.
Включно з серединою 20 століття, Бауш Ломб залишався найбільшим виробником оптичного скла в Америці.
Перші сонцезахисні окуляри Бауш та Ломб випустили для військових льотчиків. Антивідблискне скло зіслужило свою службу на війні. Окуляри такої форми популярні і сьогодні їх називають «Авіатори».
Коли закінчилася Друга світова, Bausch & Lomb швидко нарощували виробничі обсяги, відкриваючи заводи в Аргентині, Бразилії та Канаді. Випускали біноклі, фотооб'єктиви, мікроскопи, телескопи, кінематографічні проектори, оптичні приціли та звичайно окуляри.
У шістдесяті партнери зацікавилися винайденими контактними лінзами, а до 1971 року, після тривалих розробок, вони отримали дозвіл на торгівлю м'якими оптичними лінзами в США.
За цей час Bausch & Lomb купити хотіли магнати з усього світу, але компанія продавала лише окремі галузі, у основного бренду залишалися ті самі господарі.
Так, у вісімдесяті компанія розпродала всі напрямки, крім окулярів від сонця та м'яких оптичних лінз. Останню галузь стрімко розширюють, будуючи виробництва інших країнах.

Де придбати продукти Bausch & Lomb?

Замовити лінзи та розчини, оптику можна через Інтернет. Також Bausch&Lomb продукцію можна купити через офіційних представників.
Сьогодні компанія випускає затребувані товари в галузі контактної корекції зору, найпопулярнішими можна вважати такі продукти:
  • м'які силіконогідрогелеві контактні лінзи (їх можна не знімаючи носити протягом 30 днів);
  • краплі biotrue - ефективний біосумісний засіб з чудовою антимікробною дією (його рН ідентичний людській сльозі);
  • продукти, потрібні в очній хірургії.
Протягом усієї історії компанія Bausch & Lomb робить все для того, щоб людина могла краще бачити. Компанія дуже прибуткова, але у всіх її починаннях проглядається турбота про зір мільйонів людей, вона відкриває можливість побачити світ у всіх його фарбах!