Ben.x fantasia

 Тим, кого цікавить покупка якісної оптики у Хмельницькому, варто звернути увагу на продукцію відомого лейбла Ben.x fantasia. Його моделі цінуються по всьому світу, а сьогодні присутні і на ринку України. Колекції включають вишукані моделі медичних оправ та сонцезахисних окулярів, розраховані на широке коло споживачів – чоловіків, жінок, дітей.

Трохи про виробника

Ben x fantasia є торговою маркою, що належить Mercan Optik. Це турецька компанія, відома на світовому ринку стильними та якісними оправами для оптики та сонцезахисними окулярами.
Для виготовлення продукції бренд використовує інноваційне рішення – гларімід. Це полімер, виготовлений з натуральної сировини і має чудову сумісність зі шкірою людини, не викликаючи подразнень та алергічних реакцій. Гларімід відрізняється еластичність, міцність, легкість, тобто. тими властивостями, які високо цінуються оптиці. Такі вироби забезпечують максимальний комфорт при носінні та зручну посадку.

Особливості аксесуарів від Ben.x fantasia

Аксесуари Ben x fantasia приваблюють ціновою доступністю при відмінних якісних характеристиках та естетичності. Колекції випускаються для дітей, підлітків, дорослих.
Продукція бренду легко впізнається. Вироби відрізняє різноманітність форм та різноманітність фарб. При цьому вони стильні та лаконічні, яскраві та оригінальні. Серед представлених колекцій попит мають ті, в яких моделі мають змінні завушники. Завдяки цьому «секрету» можна підбирати аксесуари до нового образу щодня.
Відрізняються запропоновані моделі x fantasia:
  • дизайн;
  • формами оправи;
  • колірними рішеннями;
  • міцністю та надійністю конструкції;
  • практичністю.

Дитяча лінія Ben.x fantasia та її особливості

Як уже зазначалося, цей бренд працює на споживачів різного віку. Особливо різняться колекції для дітей. Використовуваний виготовлення оправ гриламід безпечний і гипоаллергенный, тобто. чудово сумісний із дитячою шкірою. Окремий плюс - легкість, дітям зручна невелика вага виробів, крім того, навіть масивні візуально аксесуари важать дуже мало.
Для надання красивого кольору оправам у виробництві використовуються спеціальні барвники на натуральній основі та рицинова олія. Це також важливо у продукції для дітей, т.к. не викликає подразнень і створює грунт для розмноження мікробів.
Оправи для дитячої медичної оптики Ben x fantasia – це відмінний вибір. Продуманий дизайн, поєднаний із описаними вище перевагами, підтверджують це. Дитячі моделі різноманітні, їм властива яскравість та привабливість кольорів, незвичайність дизайнів, оригінальність рішень та зручність. Це найкращий приклад ідеальних окулярів для дітей.
Характерно, що більшість особливостей та переваг оправ від Ben x fantasia для дітей є актуальними і для жінок. Їм також для аксесуарів необхідні матеріали, безпечні для шкіри обличчя з підвищеною чутливістю, полегшені та виконані в оригінальному дизайні.