Blancia

 Підібрати чоловічі окуляри з класичним стилем і елегантним, креативним дизайном, щоб ви відчували себе унікальним, не така проста задача. Враховуючи безліч різних брендів, варіантів для вибору є безліч. Якщо вам потрібна оптика інтернет магазин пропонує десятки моделей такого популярного бренду, як Blancia. Продукція дозволяє створювати спортивний, діловий чи повсякденний образ із акцентом на окулярах, які підкреслюють переваги лука.

Опис бренду

Окуляри бренду Blancia є сучасними, міцними та висококласними оправами преміум-якості. Вони виправдовують вартість. Дизайнери постаралися над зовнішнім виглядом, тому вдалося створити універсальні та модні оправи, що підходять для чоловіків різного віку та соціальних статусів.
Завдяки вишуканим поєднанням матеріалів, унікальним формам та яскравій палітрі кольорів, колекція Blancia гарантує ідеальний баланс між якістю, функціональністю та дизайном. Продукція виготовляється за європейськими стандартами якості з використанням надійних та міцних матеріалів, які відповідають за довговічність. У таких окулярах ви почуватиметеся впевнено в будь-яких ситуаціях.
Бренд вважається лідером у світі оптики, пропонуючи варіанти для кожного чоловіка. Серед його переваг виділяють:
  • досвід роботи;
  • десятки різних варіантів оправ та лінз;
  • дизайн, що запам'ятовується, спеціально розроблений з урахуванням особливостей чоловічих рис особи;
  • використання сучасного обладнання для виготовлення оправ Blancia;
  • технологічні рішення, що дозволяють створити якісні та високоміцні окуляри для всіляких цілей (постійне, періодичне носіння, для коригування зору, створення стильного образу).
Згідно з метою збереження навколишнього середовища, звертається увага на використання сертифікованої сировини як матеріалів, що використовуються у всіх продуктах бренду. Вони нешкідливі для здоров'я, антибактеріальні, антиалергенні, ергономічні.

Особливості вибору очок

Blancia пропонує варіанти очок для чоловіків різного віку. Це чудовий варіант, якщо ви хочете виділитися, підвищити впевненість та отримати комфорт під час регулярного чи періодичного носіння аксесуарів. Найголовніше – вибрати правильний варіант очок:
  • круглі. Підходять для чоловіків із суворим обличчям та більш вираженими рисами;
  • окуляри-авіатори. Цей тип лінз підходить для переважної більшості осіб, крім круглих;
  • овальні. Це менш популярна форма, але вони ідеально підходять для квадратних і прямокутних осіб;
  • прямокутні. Ідеальні для тих, у кого більш кругла або овальна особа, тому що їм вдається відзначити ту прямолінійність, яка практично відсутня у їхній формі.
Після визначення форми, настає час для вибору кольору та розміру окулярів Blancia. Це індивідуальна справа кожної людини. Все залежить від смаку та особистих уподобань.
Оправи для окулярів від бренду Blancia – це найкраще рішення для тих, хто любить відрізнятись.