Brendel

  • Всі розділи
  • Жіночі оправи
  • Унісекс оправи
  • Чоловічі оправи

 Brendel – це особливий бренд. Спочатку створений спеціально для жінок і направив зусилля на здатність домогтися задоволення будь-яких запитів. Це завдання було успішно реалізовано, завоювавши симпатії у всьому світі, і продовжує залишатися головним. Нещодавно асортимент став поповнюватись чоловічими аксесуарами, які також перевершили очікування, т.к. втілюють моменти, які приваблюють прекрасну стать.

Про бренд Brendel та його філософію для жінок

Цей бренд має столітню історію, тому точно знає, що за всіх часів найбільше цінують споживачі. У 2002 році він увійшов до складу німецької компанії Eschenbach Optik.
Філософією Брендел стало посилання «by females for females», яке перекладається як «жінки для жінок». Забезпечується її реалізація тим, що створення колекцій аксесуарів працюють жінки (дизайнери, стилісти).
"Візитною карткою" даного виробника оптики можна назвати справжню німецьку якість, використання прогресивних технологій та втілення неповторних дизайнерських рішень.
Для виготовлення оправ від brendel використовується: безпечний та міцний пластик, метал, вдалим можна назвати комбінування матеріалів. Обов'язковою рисою є витонченість оздоблення, вишукане поєднання лаконічності та елегантності.
Продукція представлена широким модельним рядом, що дозволяє жінкам вибирати деталі для створення індивідуального стилю. Серед особливих переваг, характерних для моделей Брендел, можна виділити:
  • ідеальне поєднання моди та комфорту;
  • легкість виробів (адже навіть моделі з немаленькими склом здаються повітряними, вони не перевантажують візуально і зручні в носінні за рахунок невідчутної ваги);
  • надійність конструкцій, які прослужать довго та не підведуть;
  • неповторні дизайни, що підкреслюють жіночність та елегантність своєї власниці;
  • різноманіття форм, що дозволяють зробити підбір під будь-які особливості осіб, приховуючи недоліки та вносячи коригування для підкреслення переваг;
  • акуратність деталей і ненав'язливість акцентів, що перетворюють окуляри на модний аксесуар.
Цільова аудиторія brendel – сучасні жінки, які впевнені у своїй чарівності, люблять життя, стежать за модою і прагнуть завжди виглядати бездоганно. Користуються продукцією цього лейблу Анджеліна Джолі, Джулія Робертс, Селена Гомес та інші світові зірки.

Brendel для чоловіків

Чоловічі оправи Бренделі випускаються в лінійці cosmo. Тут акцент зроблений на стильність, лаконічність, відсутність навантажувальних акцентів і акуратність. Тут вдало поєдналася практичність сучасних чоловічих вимог і жіночий погляд на деталі, які роблять кожного чоловіка привабливим.

Купівля оптики Брендел

Якщо вас цікавить якісна та ефектна оптика у місті Житомир, значить вам варто звернути увагу на продукцію цього виробника. Враховуйте, що оригінальні аксесуари brendel може запропонувати лише спеціалізована онлайн-оптика, яка постачає вироби безпосередньо від виробника, із сертифікатами та гарантіями.