Chanttel

 Якість і практичність сонцезахисних окулярів або оправ залежить від факторів: правильно підібраного матеріалу, дизайнерського рішення, відмінної якості складання. Знайти сотні варіантів ви можете у магазині висококласної оптики у місті Житомирі або ж на спеціалізованих сайтах в Інтернеті. Якщо вибір очок для дорослих ґрунтується виключно на зручності та практичності, то для дітей важлива, насамперед, якість. Взявши до уваги всі особливості та потреби дитини, відомому італійському бренду Chanttel вдалося створити чудову колекцію оправ та сонцезахисних окулярів, у тому числі й для дітей.

Особливості бренду

Модний бренд жіночих оправ був створений в Італії та орієнтується на італійську моду. Тут ви знайдете десятки моделей окулярів, які не тільки мають приголомшливий зовнішній вигляд, але й гарантують повний комфорт, коли ви носите їх, незалежно від того, в яких умовах. Це справжнє втілення жіночності та зручності. Кожна деталь, зроблена дизайнерами бренду, спрямована на розкриття унікальності та підкреслення всіх переваг.
За весь час роботи італійський бренд Chanttel заслужив на визнання мільйонів шанувальників з усього світу. Він став прикладом надійності та елегантності. Незалежно від того, купуєте ви окуляри для себе або своєї дитини, вони будуть ідеальним аксесуаром для всіх випадків життя:
  • навчання;
  • занять спортом;
  • читання книг;
  • походу в кіно чи дорогий ресторан.
Щоб досягти вершини досконалості, дизайнери розробили унікальні оправи, які ідеально сідають і не викликають дискомфорту навіть за регулярного носіння на вулиці або в приміщенні. Дужки мають зручну форму, а сама оправа – спеціальні перегородки для носа для повного прилягання. Поєднання відтінків, форм та типів конструкції роблять сонцезахисні окуляри та оправи від бренду Chanttel найкращим рішенням як для дорослих, так і для дітей.

Асортимент

Створюючи нові колекції, дизайнери беруть до уваги сучасні тенденції, запити покупців, а також особливості та потреби людей. Оправи, виготовлені для дітей, не тільки зручні для постійного носіння. Вони також мають яскравий та цікавий дизайн, який привертає до себе увагу. Враховуючи те, що діти часто звертають увагу саме на зовнішній вигляд, грамотний вибір кольорових рішень має першочергове завдання. І дизайнери Chanttel чудово з нею впоралися.
У колекції ви можете знайти окуляри будь-яких розмірів та форм: круглі, квадратні, овальні, прямокутні, котяче око та ін. При цьому вибирати потрібно не лише орієнтуючись на смаки та уподобання. Дуже важливо підбирати оправу, виходячи із типу обличчя. Вона має комфортно сидіти на носі, не викликати дискомфорту, а лінзи повинні охоплювати весь погляд.
Chanttel створює лінзи, що відрізняються підвищеною стійкістю до ультрафіолетового випромінювання. Вони повністю захищають очі і дарують комфорт навіть у найяскравіший і сонячний день. Віддаючи перевагу італійському бренду Chanttel, ви отримуєте відмінну якість з доступною ціновою політикою.