Chopard

 Якщо вам здається, що знайти ідеальні окуляри зі співвідношенням ціни та якості на різних профільних сайтах або ж в магазині якісної оптики в Чернігові неможливо, то ви помиляєтеся. Чудовим варіантом є бренд Chopard. Завдяки великому досвіду роботи та уважному дослідженню ринку разом із тенденціями, дизайнерам вдалося створити чоловічі оправи, які здатні задовольнити бажання та потреби кожного чоловіка.

Колекція окулярів Chopard прославляє розкіш швейцарського мистецтва та чудовий італійський дизайн. Ретельна увага до деталей ручної роботи у поєднанні з передовими технологіями дає життя чудовим окулярам, виготовленим з вишуканих матеріалів та відмінних елегантним дизайном.
Окуляри Chopard – чудовий варіант вишуканості для модних та сучасних чоловіків. Це швейцарський виробник годинників, ювелірних виробів та аксесуарів, заснований у 1860 році Луї-Уліссом Шопаром у Сонвільї, Швейцарія. Компанія має довгу історію створення годинників, аксесуарів та ювелірних виробів, і сьогодні також відомі модні жіночі окуляри бренду Chopard.
Chopard представляє десятки моделей очок чоловічих та жіночих, які створені для підкреслення індивідуальності та ідентичності. Кожна колекція є унікальною та неповторною, спеціально розробленою з урахуванням потреб та запитів клієнтів. Зараз компанія є лідером на європейському, американському та азіатському ринку, пропонуючи абсолютно нові та унікальні окуляри. Chopard ціни приємно здивують абсолютно кожного. Під будь-який запит тут є модель.

Особливості окулярів

Chopard бренд – це не тільки історія про красиві та модні аксесуари. Тут створюються оправи та сонцезахисні окуляри підвищеної якості із міцних матеріалів.
Окуляри створені з урахуванням стилю та функціональності. Оправи виготовлені з міцних матеріалів, таких як ацетат і метал. Шукаєте ви нові повсякденні окуляри або щось особливе для вечірнього виходу, каталог Сhopard пропонує моделі, які задовольнять ваші потреби.
Колекція окулярів оспівує розкіш швейцарського ювелірного мистецтва та переваги італійського дизайну. Зараз це ексклюзивна композиція з діамантів, сапфірів, рубінів та смарагдів, виняткових та приголомшливих огранок та розмірів, що відкриває світ гламуру та вищої майстерності. Тут оригінальність, творчість та технічна майстерність доведені до вершини досконалості. Тому оправа для окулярів Шопард – найкраще рішення для регулярного та спеціального носіння.
Матеріали символізують розкіш, а тонка металева оправа надає окулярам міський вигляд. У колекції ви знайдете оправи різних форм:
  • круглі;
  • квадратні;
  • прямокутні;
  • кошаче око.
Дрібні деталі жіночих окулярів від бренду Сhopard і декоративні елементи, такі як вбудовані в дужку, або точкові металеві окантовки на лінії брів, привертають увагу і надають кожній оправі той особливий вид, завдяки якому бренд відомий і впізнаваний.