Christian Lacroix

 Підібрати жіночі оправи - не таке просте завдання, як це здається. Хоча є сотні різних варіантів, важливо враховувати як зовнішній вигляд, а й технічні характеристики. Якщо вам потрібна оптика онлайн магазин пропонує найкращі рішення для жінок, які люблять стиль та якість. Особливу увагу варто приділити такому популярному бренду як Christian Lacroix. Він завоював популярність мільйонів клієнтів з різних куточків планети як виробник якісних, модних і високоміцних аксесуарів.

Про бренд

У 1987 році Крістіан Лакруа заснував свій відомий бренд, який відрізняється барвистістю та яскравим дизайном. З самого початку творіння дизайнера були бажаними та сприйнятими багатьма відомими міжнародними модними редакторами та зірками. Сьогодні будинок Крістіана Лакруа продовжує свою безпрецедентно багату роботу, створюючи неповторні колекції, які мають стати предметом колекціонування в майбутньому.
Christian Lacroix пропонує модні жіночі окуляри, здатні задовольнити бажання та потреби кожної дівчини. Вони створені з урахуванням тенденцій у світі моди, тому привертатимуть до себе увагу та допоможуть створити неповторний образ для будь-яких цілей:
  • робота;
  • прогулянка;
  • похід у ресторан;
  • заняття спортом та ін.
Крістіан Лакруа, який відомий провокаційним почуттям стилю, є одним із найкращих дизайнерів у світі моди. Окуляри, що коригують, характеризуються екстравагантними колірними поєднаннями разом з класичною формою оправи. Колекція Christian Lacroix сонцезахисних окулярів – приклад приголомшливого зовнішнього вигляду, універсального дизайну та високої якості виробів. Для їх виготовлення використовуються надійні матеріали, що відрізняються довговічністю, міцністю та стійкістю до різних видів впливів.

Особливості окулярів

Усі ацетати в колекціях окулярів від бренду Крістіан Лакруа є унікальними. Вони створені лише для бренду у співпраці з італійським виробником матеріалів Mazzuchelli. Це унікальний дизайн у чистому вигляді, натхненний розкішними принтами, предметами для дому та канцелярськими колекціями обмеженого випуску.
Окуляри Christian Lacroix – це очевидні форми та цікаві деталі, розкішні матеріали та ретельно продумані пропорції. Незалежно від віку та стилю, такі оправи ідеально підійдуть будь-якій жінці, яка цінує якість та практичність. Тут немає місця буденності та універсальності, тому що кожна колекція наповнена шармом.
Серед колекцій знайдуться як класичні, так і vintage моделі. Вінтажні окуляри від бренду Крістіан Лакруа – це унікальні ретро-оправи, яким немає рівних. Поєднання сміливих форм та яскравого дизайну роблять вінтажні оправи незамінною річчю для тих жінок, які люблять стиль та комфорт. Тут ви знайдете один із найбільших асортиментів справжніх окулярів підвищеної якості. У дизайнерських колекціях є стиль, що підійде всім. Ціни очок Крістіан Лакруа також сподобаються кожному.