Davidoff

 Насамперед, коли згадується Davidoff, відомий бренд, на думку спадає привабливий чоловік із сигарою або сигаретою. Бренд названий на честь його засновника Зіно Давидоффа. Ця людина виросла у Швейцарії, де й доторкнулася вперше до тютюнової справи. Далі хлопець відчув потяг до розвитку тютюнового бізнесу та поїхав набиратися досвіду на Кубу та Південну Америку.

До середини шістдесятих Davidoff вже був головним постачальником сигар для Європи, надалі почав виробляти і сигарети з такою самою назвою. Справи пішли вгору, проте вже сімдесятого року Зіно продає свій бізнес другу і стає послом бренду.
Після того, як Davidoff купити вдалося успішному бізнесмену, бренд швидко став пізнаваним, а трохи пізніше знаменитим. Заслугою цієї людини можна вважати розвиток ліцензійного бізнесу, що дало можливість появі коньяку, парфумерії, оправ для оптики та сонцезахисних окулярів із логотипом Давідофф.

Оправа для справжнього джентльмена

Оправа для окулярів Davidoff втілює в собі чоловічу шляхетність та елегантність. Такий аксесуар закликає своїм виглядом насолоджуватися життям, привносячи до нього красу та витонченість. Окуляри Davidoff - розкішні, їх вибирають впевнені в собі, успішні та незалежні люди з витонченим смаком, які люблять розкіш.
Перша оправа для окулярів Давидофф з'явилася над ринком 1989 року. Цей продукт заслужено став популярним, це було неминуче, адже пріоритетом компанії завжди була і буде найвища якість. Davidoff чоловічі оправи стали атрибутом джентльменів. Слід зазначити, що виробництво окулярів від сонця перебуває у Німеччині, а оптичних оправ використовується новітнє німецьке устаткування.

Чим примітні оправи Давідофф?

Davidoff сонцезахисні окуляри та оправи для оптики виготовляються з використанням міцних та легких матеріалів преміум-якості. У каталозі ви знайдете:
  • моделі з цінних порід дерева, титану, сталі та високотехнологічного пластику;
  • розкішне оздоблення з напівдорогоцінного каміння (чорного онікса та блакитного цирконію);
  • багатошарове нанесення золота на зовнішнє покриття оправи.
Такі окуляри - це справжній витвір мистецтва, при цьому дизайнери уникають химерності, зберігаючи витончену простоту, тут вважається, що пафос - прояв поганого смаку. Декорування витончене, жодних нагромаджень. Ставка робиться на дорогі матеріали, акценти та віртуозне виконання.

Стилістика

Купити оригінальні окуляри Давідофф можна в магазині Оптика у Харкові, ціни відповідатимуть брендовому каталогу. Для тих, хто може дозволити собі аксесуар Davidoff, ціна завжди виправдовує покупку. У каталозі знайдуться класичні елегантні моделі, динамічні спортивні та універсальні. Дизайнерська команда робить все можливе для задоволення найвибагливіших смаків статусних покупців.