Emilia Line

 Вишукані, стильні, жіночні оправи Emilia Line – це дітище молодого італійського бренду Enni Marco. Італійці давно зарекомендували себе як творці ексклюзивних та стильних аксесуарів, що надають особливість будь-якому образу. Emilia Line не стали винятком.

Компанія була заснована дуетом дизайнера Маріно Парінелло та бізнесмена Еміліо Малінгі у 2011 році та здобула визнання у всьому світі. Інноваційний підхід, використання сучасних матеріалів та пристрасть до модних аксесуарів дозволили бренду швидко вийти на світовий ринок.

Що вирізняє оправи Emilia Line?

Компанія з самого початку прагне інновацій і не боїться сміливих експериментів. У результаті покупець отримує окуляри в елегантному дизайні та з високою функціональністю. Асортимент Emilia Line має в своєму розпорядженні класичні та сучасні моделі, які виконані в різноманітності колірних рішень.
Переваги оправ Emilia Line:
  • використання на виробництві екологічно чистих матеріалів, поєднання сучасної моди та дбайливого ставлення до природи;
  • яскраво виражений італійський стиль, що відображається у прояві творчості, темпераменті, прагненні до лідерства як вироби;
  • наявність п'яти оригінальних ліній із неповторними рисами;
  • дизайн, що запам'ятовується;
  • суворе дотримання встановлених європейських стандартів якості.
Emilia Line продовжує свою ходу подіумом світової моди, бере участь у різноманітних заходах і все більше зміцнює свої позиції на ринку оптики.

Витончені жіночі оправи

Розглядаючи колекції оправ для жінок, відчувається любов і трепетне ставлення творців до слабкої статі. Ексклюзивна лінія окулярів Emilia Line by Enni Marco містить у своєму дизайні такі елементи, як перли, серця та троянди. Романтичний настрій відчувається у всьому. Такі окуляри покликані підкреслити красу власниці та її вишуканий смак.
Володіючи оправою Enni Marco, жінка отримує естетичне задоволення, комфорт та усвідомлення власної привабливості. Іншими словами, окуляри Emilia Line роблять свою власницю більш жіночною та бажаною.
Оправи для оптики допомагають розкрити різні жіночі образи: ділова дама, спокусниця, світська левиця, пустотлива пустуна та інші. Плавні лінії, природні відтінки, уважність до деталей перетворюють кожну пару очок на витвір мистецтва!

Придбання брендових оправ

Купити оригінальні окуляри Emilia Line найкраще на сайті бренду або у офіційних представників. У магазинах Оптика в Одесі оправи можна приміряти та вибрати найбільш підходящу за характеристиками та ціною. Віддаючи перевагу Enni Marco, ви точно не помилитеся: цей бренд міцно займає лідируючі позиції в галузі через жіночний дизайн і виняткову якість виробів. Жінки хочуть бути привабливими та жити в комфорті, і отримують це, набуваючи окулярів Emilia Line!