Estilo

 • Всі розділи
 • Дитячі та підліткові оправи
 • Жіночі оправи
 • Жіночі сонцезахисні окуляри
 • Унісекс сонцезахисні окуляри
 • Чоловічі оправи
 • Чоловічі сонцезахисні окуляри

 Окуляри Estilo – це витончений стиль та неповторний образ, креатив та яскрава індивідуальність. Їх вибирають ті, хто відрізняється сміливістю, зухвалістю та прагненням бути у тренді.

Компанія Estilo розпочала свою діяльність у 2018 році. Назва і португальською, і іспанською мовою звучить як «стиль». І стиль має чітку тенденцію – Street Fashion – «вулична мода». Оправи та сонцезахисні окуляри Estilo – це оригінальні ідеї, інноваційні технології та незвичайні стильові рішення.
Професійна оптика у місті Ірпінь запропонує численні моделі оправ та сонцезахисних окулярів бренду Estilo. Також можна вибрати потрібний варіант на сайтах в Інтернеті.

Особливості виробництва окулярів Estilo

Компанія Estilo випускає окуляри виключно високої якості – це виробник, який застосовує після кожної операції етап контролю якості. У виробництві продукції використовуються різні матеріали:
 • Пластик injection. В основному застосовується інноваційний матеріал Grilamid TR 90 – легкий, гіпоалергенний, еластичний, що має підвищену стійкість до впливу факторів зовнішнього середовища. Деталі можна фарбувати у будь-які кольори. Є глянсові та матові варіанти. З нього виготовляють рамки та завушники. Процес передбачає такі етапи: лиття деталей, обробку поверхонь, нанесення написів та принтованих малюнків, збирання, виправлення, полірування, маркування, упаковку.
 • Метал. Найчастіше використовуються сплави срібла з нікелем та нержавіюча сталь. Зі сплавів популярністю користується монель – міцний, стійкий до корозії та перепадів температури. У технологічний процес входять такі етапи: виготовлення деталей, оформлення оправи, паяння, обробка поверхонь, покриття, маркування, брендування, упаковка.

Модні тенденції Estilo

У бренду Estilo окуляри є яскравим елементом, що привертає увагу. Трендовими моделями стали такі позиції:
 1. Окуляри у вінтажному стилі – «Авіатор». Металева оправа із блискучого металу. Особливо ефектно виглядає модель із оправою з металу кольору золота. Інтерпретація, що запам'ятовує, - кольорова ацетатна оправа або модель з ефектом зістареного металу.
 2. Сучасний стиль – тонка металева оправа, що створює ефект елегантності.
 3. Форма CAT EYE - "Котяче око". Вважається моделлю поза часом – актуальна завжди. Випускаються вироби різних розмірів з ацетату (у тому числі напівпрозорого) або металу. Часто прикрашається металевими вставками.
 4. Окуляри з монель-металу, оздоблені дрібними блискучими камінчиками у верхній частині оправи.
 5. Класична елегантність – прямокутна форма із металу. Підходить до будь-якого стилю, віку, способу життя.
 6. Оригінальні металеві моделі із витонченим подвійним мостом.
 7. Тенденція oversize (перекладається – «надто великий»). Такі окуляри створюють оригінальний і яскравий образ, що кидається в очі.
 8. Кругла металева оправа із блискучою інкрустацією у верхній частині лінз. Приваблює жіночністю та оригінальністю.