FaceAFace

 Бренд FaceAFace займає особливу увагу на ринку оптичних товарів. Спочатку засновники компанії - Паскаль Жолен і Надін Рот - планували не сліпо наслідувати моду, а створювати власні тенденції - яскраві, життєствердні, нестандартні. І їм це вдалося – оправи та сонцезахисні окуляри FaceAFace вважаються оригінальною та стильною продукцією.

Кожна оптика в Ужгороді запропонує оправи FaceAFace в асортименті, ще більше вибору – на сайтах в Інтернеті.

Характерні особливості окулярів FaceAFace

Окуляри FaceAFace складно переплутати з окулярами іншої компанії. Тут не озираються на трендові напрямки, орієнтуються на інноваційні ідеї, ставка – на індивідуальність. При проведенні експериментів та реалізації ідей існує два обмеження – окуляри мають бути якісними та зручними. Пильна увага приділяється питанням безпеки матеріалів – деталі виготовляються із гіпоалергенної сировини.
На кожній оправі проставляється фірмове маркування – Handmade in France. Полірування та доведення виробу до досконалості виконуються вручну. У процесі виготовлення після кожного етапу здійснюється контроль якості. На виготовлення однієї оправи потрібно від 8 до 24 годин.
Асортимент моделей компанії надзвичайно широкий. Є оправи матові та глянсові, дуже легкі та солідно масивні. Ексклюзивні «фішки» бренду впізнаються скрізь. Це: об'єднання в одній моделі глянсової та матової фактур, застосування унікальної розробки колірного ряду, гламурні окуляри у вигляді витонченої жіночої ніжки з туфелькою.
Сонцезахисні окуляри бренду не тільки оригінальні та елегантні. Лінзи в них мають багатошарове антирефлекторне покриття, що надійно захищає від ультрафіолетових променів і знищує організми, що паразитують.
Основні переваги продукції бренду:
  • оригінальність моделей, в яких можуть поєднуватись ідеї авангардного дизайну та витонченої класики;
  • фантастичний вибір унікальної колірної палітри та форм оправ;
  • бездоганна якість.

З чого виробляють оправи

У виробничому процесі виготовлення окулярів FaceAFace використовуються виключно якісні матеріали – метали та пластик:
  1. Титан – один із найбільш затребуваних металів. Характеризується легкістю, високим рівнем міцності, пружністю та гіпоалергенністю. Не схильний до корозії. З нього виходять витончені вироби.
  2. Монель – сплав, у складі якого переважно нікель і мідь. Міцний, не схильний до корозії.
  3. Алюміній - Актуальний для легких, витончених оправ, відрізняється високим рівнем стійкості до корозійних процесів.
  4. Флексон – сплав титану з нікелем, міцний та легкий. Вважається «металом з пам'яттю» - вироби після деформації набувають початкової форми.
  5. Ацетат целюлози - нейлоновий пластик, що отримується хімічним шляхом з бавовни. Легкий, міцний, гнучкий, стійкий до механічних дій. Багато ацетатів колекцій FaceAFace ексклюзивні - кручений орнамент, сафарі, інші.
  6. Кевлар - міцна пластмаса, що славиться довговічністю.