Fendi

 Напевно, відвідавши найближчі магазини оптики ви знайдете окуляри Fendi. Сьогодні цей бренд популярний у всьому світі, під цим ім'ям випускається широкий асортимент високоякісних товарів.

Історія Фенді

Відліковою стартовою точкою появи бренду Fendi вважається 1925 рік. У Римі подружжя Едуардо і Адель Фенді самі шили і продавали в невеликому магазинчику ексклюзивні хутряні вироби. Подружжя мало талант у цьому напрямі, їхні вироби мали попит і скромне ательє поступово перетворилося на солідний сімейний бізнес.
Суворе дотримання власних стандартів якості перетворило молодий бренд на престижний, і найзаможніші італійці стали шанувальниками Фенді. Проте, на світовий ринок компанія вийшла завдяки дочкам Фенді (їх було п'ятеро). Спадкоємиці та продовжувачки сімейної справи успішно стали просувати бренд на міжнародну арену, почали співпрацювати з молодими дизайнерами (Карл Лагерфельд став одним із перших).
Після брендового одягу з'явилися аксесуари (рукавички, краватки, сумочки, парфумерія), серед яких публіка особливо захоплено прийняла сонцезахисні окуляри Fendi та оправи для оптики.

Особливості оправ від Фенді

Якщо спитати шанувальників марки, якими словами вони охарактеризували б окуляри Фенді, швидше за все вони відповіли б — гарні, розкішні та нестандартні. Вперше з'явившись у 1984 році, оправи Fendi отримали схвалення від найвибагливіших модників. В аксесуарах, як і в предметах одягу, чітко проглядається філософія бренду – поєднання краси та елітарного покликання.
Fendi оправа для окулярів має незаперечні переваги:
 • використання на виробництві високотехнологічних матеріалів найвищої якості (сплави металів, ацетат целюлози);
 • крім традиційних матеріалів, дизайнери задіють у створенні оправ текстиль та шкіру;
 • підвищена міцність виробів дозволяє забезпечити тривалий експлуатаційний термін;
 • нестандартний підхід до розробки нових моделей робить фурор із виходом кожної нової колекції;
 • стилістичне різноманітність у каталогах дозволяють вибрати відповідні Fendi окуляри жіночі та чоловічі в класичному, ретро, романтичному чи стилі модерн;
 • найбільш затребувані форми оправ дизайнери обігрують таким чином, щоб підкреслити риси кожної особи;
 • різноманітна палітра кольорів - від стриманих пастельних, до соковитих яскравих відтінків.

Як відрізнити оригінал від підробки?

Купити окуляри Фенді оптичні або сонцезахисні, оригінал, не так просто. Шахраї наповнюють ринок підробками та непогано на цьому заробляють. Щоб придбати дійсно брендову річ, зверніть увагу на:
 • наявність брендової упаковки (картонна коробка та паперовий пакет з логотипом);
 • логотип принт, нанесений на кришку коробки (правий нижній кут), відбиток повинен бути чітким та відповідати фірмовому;
 • захисний чохол з глибоким тисненням логотипу стандартним для бренду шрифтом, зсередини кейс покритий м'якою оббивкою або тканиною з монограмою компанії;
 • наявність м'якої серветки для протирання скла також із нанесенням логотипу;
 • при покупці оригінальних окулярів в інтернет-магазині або бутіку Модного дому, у пакеті разом з окулярами ви отримаєте кілька конвертів: вітальний лист від команди Фенді, пластиковий сертифікат якості з фірмовою голограмою;
 • на оправі є певні позначки, що наносяться виробником для захисту від підробок у вигляді монограм та лого бренду. Найчастіше вони розташовані на внутрішній стороні правої дужки, там же, де і Made in Itali.