Freigeist

 Бренд Freigeist – блискучий результат аналітичної роботи фахівців компанії Eschenbach-Optik. Ретельно вивчивши ринок попиту оправ та сонцезахисних окулярів, вони знайшли дефіцит очок для чоловіків із великими головами. Так з'явилася ідея створити компанію для окулярів для чоловіків – стильних, брутальних, зручних виробів.

Компанія з'явилася в 2013 році і отримала назву Freigeist, що в перекладі з німецької означає «вільний, вільнодумець». І пропоновані моделі відповідають даній назві – це окуляри преміум-класу, у розробці яких брали участь найкращі дизайнери компанії.
Кожен професійний магазин оптики у Києві та інших населених пунктах запропонує моделі з колекції Freigeist. Якщо відповідного варіанта немає – можна зробити замовлення на сайті в Інтернеті.

Вираз вільнодумства в оправах Freigeist

Співпраця дизайнерської та інженерної груп принесла вражаючі результати – створені елегантні оправи, що мають характерну рису – витончений вузький завушник з дискретним лазерним гравіюванням та оригінальним дизайном наконечника.
Оправи мають значні розміри, що дозволяють користуватися широким кутом огляду. При цьому окуляри важать небагато, що досягається вдалою комбінацією ацетату та титану.
Ще одна ефектна особливість окулярів Freigeist – кольорова гама. Використовуються ультрамодні відтінки кольору металік, приглушені кольори, застосовується матовий та глянсовий ефект.
Інноваційні технології та використання виключно кращих матеріалів гарантують чудову якість, комфорт та тривалий термін експлуатації окулярів Freigeist.

Матеріали для виготовлення оправ Freigeist

Важлива характеристика окулярів – це якість матеріалу, з якого вони виготовлені. Для виробництва окулярів Freigeist використовують таку сировину:
 • пластик різноманітних видів;
 • метали, метали;
 • натуральні матеріали
Пластикові оправи хороші тим, що мають тривалий термін носіння. Вони легкі та зручні. Компанія використовує такі види пластику:
 • Целюлози ацетату. Відмінно обробляється, ударостійкий та стійкий до перепадів температури. Фантастичний вибір кольорової гами.
 • Пропіонати. За складом схожі на ацетат. Легкий, гнучкий, міцний матеріал.
 • Оптил. Характеризується підвищеною термостійкістю. Легкий, гіпоалергенний.
 • Металеві оправи славляться міцністю та інтелігентним зовнішнім виглядом. Часто метал є базовим матеріалом, а деталі (завушники, носоупори) виготовляють із пластику або силікону.
Для виготовлення оправ Freigeist застосовують метали:
 1. Титан. Легкий, міцний, гіпоалергенний. Має благородний сріблястий відтінок. Використовують для оправ преміум-класу.
 2. Нержавіюча сталь. Вирізняється еластичністю, легкістю, міцністю. Відмінна стійкість до механічних пошкоджень.
 3. Алюміній. Надлегкий метал, стійкий до корозії, міцний, гіпоалергенний.
 4. Монель – сплав нікелю з міддю. Еластичний та дуже міцний.