Genny

 Італійський бренд Genny бере початок із маленького містечка Анконе, де Арнольдо Джіромбеллі торгував речами ручної роботи найвищої якості. Здобувши серця багатих італійок, бізнес почав стрімко розвиватися і поступово вийшов на міжнародну арену. Сьогодні найближчий салон оптики має у своєму асортименті оправи від Genny.

Протягом тривалого існування цієї марки, дизайнери компанії співпрацювали зі знаменитими кутюр'є (Дольче і Габбана, Джанні Версаче), вбирали досвід і зберігали самобутність. Завдяки цьому вироби бренду широко потрібні у всьому світі.

Привабливість Genny

Оправи для оптики та сонцезахисні окуляри Genny охоче купують люди з різним достатком. У каталогах можна знайти пропозиції на будь-які фінансові можливості. Разом з тим, окуляри марки Genny будуть вірою і правдою служити своєму власнику, з якої цінової категорії вони не були б обрані. Різниця полягає у вартості використаних матеріалів (компанія використовує всі доступні варіанти).
За що люблять аксесуари Дженні:
  • унікальний, гармонійний та різноплановий дизайн – від стриманого класичного до екстравагантного сучасного;
  • різноманітність моделей дозволяє вибрати модель, що підходить для створення образу у вибраному стилі;
  • висока якість - виробник скрупульозно стежить за дотриманням власних стандартів якості.

Поради щодо коректного вибору моделі оправи

Команда дизайнерів Genny створює окуляри, в яких кожен користувач почувається привабливим та впевненим у собі. Але не кожні окуляри підходять абсолютно всім. При виборі звертайте увагу на:
  • конструктивні особливості - якщо передбачається носити окуляри весь день, не знімаючи, вони повинні відчуватися на обличчі. Необхідно вибрати максимально комфортну модель (гнучкі дужки, силіконові завушники, носоупори, що регулюються);
  • відповідність форми оправи типу особи - якщо окуляри будуть підкреслювати переваги та приховувати недоліки, користувач почуватиметься привабливим та впевненим у собі;
  • стиль та колір оправ повинні відповідати передбачуваному образу.

Як купити окуляри Genny оригінал?

Популярні бренди найбільш схильні до підступів шахраїв. Ринок насичений дешевими підробками, тому краще купувати оправи у офіційних представників бренду. Якщо такої можливості немає, ознайомтеся на офіційному сайті бренду з тим, як мають виглядати самі окуляри і якою має бути фірмова упаковка. Якщо у вас виникають сумніви щодо оригінальності виробу, краще відмовитися від покупки, це дозволить зберегти гроші та здоров'я (неякісна оптика завдає значної шкоди зору).
Genny - знаменитий бренд з італійським темпераментом, окуляри прослужать вам вірою і правдою довгий час і незмінно радуватимуть вас та оточуючих привабливим зовнішнім виглядом.