GF Ferre

 Торгова марка GF Ferre - це дітище італійського модного бренду Gianfranco Ferre, названого на честь його засновника Жанфранка Ферре. Молодий італієць, архітектор за освітою, зміг привнести правильні геометричні лінії та створення одягу. Згодом речі від Ферре стали легко впізнавані та популярні.

Історія появи
Поява торгової марки була закладена у 1974 році, коли молодий дизайнер вирішив створювати модні аксесуари, а зареєструвався бренд уже у 1978, і був організований перший показ авторських колекцій. І покупці, і критики високо оцінили вироби Ferre GF, і автор почав сходження на Олімп світової моди.
З 1989 року Жанфранко Ферре був директором модного будинку Крістіан Діор. Тут він здобув найвищу нагороду — Золотий наперсток, проте через 8 років знову повертається до власної торгової марки, щоб творити під своїм ім'ям.
Сьогодні ця людина стоїть на чолі модного будинку, де створюються повсякденний одяг для дітей та дорослих, одяг великих розмірів, спортивний та молодіжний одяг, парфумерія та аксесуари. Оправи Ferre зайняли свою нішу на ринку оптики, швидко знайшли своїх шанувальників та шанувальників.

Особливості оправ від Ферре

В Італії Жанфранко називають архітектором моди. Особливості виробів, що виходять з-під його руки, полягають у геометричній точності ліній, елегантній простоті, врівноваженості пропорцій та обсягів, структурованості. До окулярів і оправ у маестро склалося особливе ставлення: він вважає, що цей аксесуар безпосередньо відображає суть особистості власника і має великий потенціал у формуванні образу.
Вдало підібрані сонцезахисні окуляри GF Ferre допомагають людині не лише захистити очі від шкідливого випромінювання, а й відчути себе привабливіше.

Переваги оправ та окулярів бренду

Оправи GF Ferre вигідно відрізняються на ринку оптики такими перевагами:
  • адаптовані під різний типаж особи форми оправ;
  • підвищений комфорт та функціональність - багато моделей оснащені регульованими носоупорами, гнучкими дужками та м'якими завушниками, що дозволяє комфортно носити окуляри протягом усього дня;
  • сертифікована якість - до окулярів у комплекті ви отримаєте фірмовий футляр та сертифікат якості;
  • асортимент моделей - ви зможете вибрати найбільш підходящу оправу в бажаному стилі;
  • доступна ціна - незважаючи на високу якість, GF Ferre сонцезахисні та оптичні окуляри мають цілком доступну вартість.

Де придбати оригінальну оправу?

Gianfranco Ferre створює унікальні моделі окулярів настільки популярні, що їх прагнуть підробити шахраї. Придбати гарантовано оригінальний аксесуар можна на офіційному сайті GF Ferre або у офіційних представників. У вашому місті магазин найближчий оптика може мати у своєму асортименті і цей бренд. Тут можна приміряти ці дивовижні окуляри, відчути їхню зручність та комфорт.