Grand

 Окуляри від бренду Grand користуються популярністю у всьому світі. Цьому є просте пояснення: виробнику вдалося вдало поєднати у представлених виробах чудову якість із демократичною вартістю.

Чому вибирають продукцію бренду Гранд?

Grand можна назвати успішним у створенні флеш-колекцій. Фахівці вловлюють усі тенденції моди, відстежуючи будь-які зміни. Це дозволяє лейблу встигати за «капризами» трендів і представляти актуальні колекції, які люблять модники та модниці різного віку.
Говорячи про лінійки очок, представлених від бренду Гранд на ринку, слід виділити низку особливостей:
  • якість виготовлення;
  • продуманість дизайну;
  • вишуканість та стильність будь-якої моделі;
  • надійність;
  • конструктивні зручності;
  • практичність;
  • відповідність уподобанням сучасних споживачів;
  • адекватність вартості, що дозволяє широкому колу споживачів порадувати себе брендовим аксесуаром.
Для виготовлення продукції цей виробник використовує спеціально підібрані матеріали, які не викликають подразнень при контакті зі шкірою обличчя. Все у виробах спрямоване на безпеку та максимальний комфорт.

Особлива колекція – Вояж (Voyage)

На окрему увагу заслуговує колекція окулярів від Grand Voyage. Тут представлені моделі, розроблені спеціально для водіїв. Вони випускаються у двох серіях:
  • для водіння у сонячну погоду;
  • для їзди у темний час доби.
У першому варіанті використані лінзи із затемненого міцного пластику. На поверхню нанесено спеціальне поляризаційне покриття, здатне на 100% захистити очі від шкідливого впливу ультрафіолету. Воно добре поглинає відблиски, і що найвище цінують водії – приглушають відблиски асфальтних покриттів після дощу. Також днем випромінюють видимість і підвищують чіткість зображень, яка зазвичай розмивається сонцем.
Другий варіант візуально відрізняють жовті лінзи. Це спеціальна оптика Гранд Вояж для їзди у темряві. Лінзи допомагають суттєво покращити видимість у сутінках, під час руху в тумані, під час опадів. Водії відзначають відчутне зниження сонливості та зменшення стомлюваності очей. Ступінь чіткості видимої картинки та її контрастність також відчутно краще. Окрема цінність, звана автолюбителями, полягає в зниженні яскравості від відблисків фар автотранспорту, що рухається назустріч вам. У результаті все це позитивно впливає на стан очних тканин.

Купівля оптики від Grand

Для того щоб не придбати дешеву підробку, яка не зможе продемонструвати описані ефекти брендової оптики, слід купувати товари в спеціалізованих торгових точках або зайти в магазин оптики онлайн, що співпрацюють з даним виробником. Вироби лейбла при продажу повинні супроводжуватися сертифікатом, а при першому використанні продемонструвати відповідність ефекту заявленому.
Модельний ряд – на будь-який смак! Є великий вибір форм (квадратні, круглі, авіатори тощо) з безліччю оправ, підібрати яку можна під будь-який образ та стиль.