Guchini

 • Всі розділи
 • Жіночі оправи
 • Чоловічі оправи

 Guchini - популярний бренд, що випускає шикарний асортимент оправ для окулярів. Вироби цієї марки із задоволенням носять чоловіки та жінки, є окрема молодіжна лінія. У кожній моделі вдало поєднуються практичність та комфорт, класика та модні віяння.

Guchini Оптика доступна у містах Біла Церква, Київ, Дніпро, інших – її можна придбати у професійних салонах. Весь асортимент бренду доступний на сайтах Інтернету - можна здійснити покупку з доставкою додому.

Особливості продукції Guchini

Якому б стилю в одязі не вважав за краще споживач - класику, екстравагантне вбрання, витончену елегантність - завжди знайдуться окуляри Guchini, що гармонійно підходять по дизайну. Аксесуари мають переваги:
 • бездоганна якість елементів оправ гарантує тривале носіння без шкоди для здоров'я;
 • фантастичний вибір форм оправ - авіатори, котяче око, вайфарери, інші;
 • відмінний вибір кольорів - нейтральні, темні, яскраві;
 • застосування оригінальних дизайнерських рішень, що надають виробам шарму та максимального комфорту;
 • передбачена можливість регулювати носоупори, тому оправи зручні та підходять для щоденного носіння;
 • в оправи можна вставляти звичайні або прогресивні лінзи, а також лінзи для роботи за комп'ютером.

Форми окулярів Guchini

Для того щоб правильно підібрати окуляри Guchini, слід розібратися - які форми оправ в арсеналі компанії:
 1. Круглі окуляри залишаються у моді. Таку форму називають «Тішейди» або «Леннони» (за асоціацією з окулярами Джона Леннона). Найчастіше виготовляють із металу.
 2. Якщо коло не ідеальне – форма називається «Панто». Це універсальний варіант, що підходить будь-якому типу обличчя. Внизу лінзи заокруглені, зверху плоскі, іноді з куточками. Забезпечують широкий кут огляду.
 3. "Авіатор" теж відноситься до універсальної форми. Каплевидна конфігурація оправи підійде і до круглої, і до овальної особи, без обмежень віку. Актуальні для людей, які віддають перевагу масивним оправам.
 4. Оригінальна восьмикутна оправа підійде любителям епатажу – вона одразу впадає у вічі.
 5. Чарівні, кокетливі окуляри, що привертають увагу, у формі котячого ока - улюблений жіночий варіант. Зовнішні кути піднесені та звужені. Виглядають пікантно та екстравагантно. Універсальні, підходять для всіх типів обличчя.
 6. Окуляри з трапецієподібними лінзами - "вайфарери". Безпрограшний варіант для чоловіків та жінок – зручний огляд, стильний вигляд. Актуальні за всіх часів.
 7. Вузькі, витягнуті до скронь «Сай фай» - елегантна оправа з прямокутними або трапецієподібними лінзами.
У виробництві оправ Guchini застосовують різні матеріали - тільки якісні. Використовують різні види пластику. Найчастіше – ацетат целюлози, кевлар, гриламід, що відрізняються міцністю, стійкістю до механічного впливу, перепадів температури. Популярні види металу – титан, монель (сплав нікелю та бронзи), хромована сталь.