Hackett het

 Продукція компанії hackett het високо цінується у світі, привертаючи увагу прихильників англійського стилю. Даний бренд у розробці колекцій повністю ґрунтується на традиції, але старомодним його не назвеш. Це вибір елегантних, стильних чоловіків, які не йдуть на компроміси в питаннях якості, шанований також і у жінок.

Історія бренду Hackett та традиції

Сам бренд Hackett заснований у Лондоні наприкінці 70-х. Перший магазин відкрив свої двері в 1983 р. Засновниками торгової марки стали Е. Ллойд-Дженнінгс і Дж. Хаккет. Замислювався бренд і починав свій розвиток з метою продавати населенню британські костюми, що відповідають англійським традиціям та мають бездоганний фасон. Однак згодом необхідність доповнення образу стильними аксесуарами вимагає розширення асортименту. Такими стали оправи для окулярів.

Найперші очки бренд Hackett представив на суд споживачів у 2005 році, і вони здобули приголомшливий успіх. Усього запущено дві лінійки оправ, але кожна містить достатній модельний ряд, щоб кожен чоловік зміг підібрати аксесуар, що відповідає своєму смаку. Отже, на ринку представлені:

  • hackett het, розроблений під вимоги сучасної моди;
  • Hackett Bespoke, в основі якої не старіє англійська класика та традиції.
Hackett Collection – це безліч варіантів для молодих та активних людей, які стежать за тенденціями сучасної моди, намагаючись відповідати їм. Оправи виконані у сучасних дизайнах, де зберігається як базова основа мінімалістичність ліній та відсутність зайвого декору. Але в той же час колекція не нудна, адже тут представлені стильні оправи різних кольорів та форм. З недавнього часу в лінійці hackett het стали з'являтися і жіночі моделі, в які можна вставити корекційні лінзи та доповнити стильний модний лук.
Hackett Bespoke повністю зберігає вірність англійським традиціям. Тут класичні, великі й потужні оправи, демонструють врівноваженість, стриманість і елегантність англійця. У моделях втілений англійський стиль. На дужках багатьох оправ є невелика платівка із срібла високої проби під гравіювання імені власника.

Особливості та переваги hackett het Collection

Тим, хто роздумує над вибором моделі з популярної серії hackett het Collection, варто виділити ряд особливостей:
  • стильні дизайни;
  • якість у всіх деталях, починаючи від поверхні оправ до надійності кріплень завушників;
  • продуманість конструкції до дрібниць;
  • різноманітність модельного ряду hackett het;
  • практичність аксесуарів;
  • зручність користування, легкість і гнучкість оправ, комфорт навіть у повноободковий варіант вставлені лінзи з великими діоптріями.
Брендові очки hackett het комплектуються фірмовими футлярами.
Враховуйте, що не всі магазини оптики поряд можуть запропонувати оригінальну продукцію бренду. Замовити оправи hackett het простіше і надійніше в інтернет-магазині, що спеціалізується на брендовій оптиці, офіційно співпрацює з виробником.