Helen Roсha

 Helen Roсha - це один із найбільш популярних у жінок брендів, які представляють на ринку оправи для оптики. Він відносно молодий, але вже отримав затребуваність у різних країнах світу через те, що кожна модель – еталон вишуканості та індивідуальності.

Helen Roсha: що це за бренд

Helen Roсha – це італійський бренд, який з'явився у 2010 році. Він досить швидко завоював серця жінок на батьківщині, а згодом став впевнено розширювати «армію» шанувальниць в інших країнах. Незважаючи на підвищення попиту та необхідність збільшення випуску продукції, виробництво здійснюється лише на території Італії. Це дозволяє забезпечувати гарантовану якість виробів, дотримання технологій, використання матеріалів, що відповідають підвищеним вимогам.
Оправи виготовляються з нержавіючої сталі, спеціальної нікелево-мідної суміші (Monel), титану, також застосовується ацетилцелюлоза. Використання цих матеріалів дозволяє отримати гіпоалергенний та безпечний матеріал, що не викликає подразнень шкіри.
Фірмовою фішкою є нанесення на завушниках назви лейбла – Helen Roсha. Кожна деталь у виробі підкреслює та доповнює його індивідуальність.

Відмінні риси моделей італійського бренду

Відрізняє моделі оправ від Helen Roсha бездоганний стиль. Всі моделі продумані в дизайнах, виконані так, щоб дозволити кожній жінці наголосити на чарівності, стильності. Підібрати нескладно під будь-яку цибулю: від ділової леді до спокусниці. У цьому допомагають дизайни та різноманітність колірних рішень. Продукція бренду задовольняє навіть запити найвибагливіших леді. Тут вдало поєдналися стриманість із розкішшю.
Принциповими відмінностями оправ від Helen Roсha є:
  • особлива фактура;
  • силует;
  • вишуканість у кожній лінії;
  • модні форми;
  • багатство продуманих деталей;
  • відмінна італійська якість.
На наведених вище моментах базується характер усіх колекцій. Над кожною трудяться найкращі дизайнери Італії, стилісти, майстри. Їхні праці приносять заслужений успіх, сьогодні бренд відомий на різних континентах. Ретельна продуманість форм і дизайнів дозволяє перетворити медичну оптику, що коригує, в красивий, модний, стильний аксесуар - прикраса зовнішності.
У лінійках італійського виробника пропонуються варіанти оправ та ексклюзивні сонцезахисні окуляри. Вся продукція спрямована на захист здоров'я жінок та демонстрацію їхньої чарівності.

Helen Roсha в Україні.

Сьогодні фірмову продукцію бренду Helen Roсha можна придбати і в Україні. Це може бути спеціалізована точка продажу оптики у центрі вашого міста або онлайн-магазин. Варіант другий - купівля на сайті, що співпрацює з виробником, раціональніше. Він дозволяє:
  • заощадити гроші, уникнувши переплат послуг посередників, реалізацію (оренда приміщення, оплата праці продавців);
  • отримати оригінальну продукцію, з сертифікатом та гарантією від виробника.