Hermossa

 Hermossa – це популярний італійський бренд, що випускає окуляри для повсякденного носіння та особливих випадків, для корекції зору та захисту від сонячних променів. У колекції компанії – елегантні моделі з класичним оформленням, епатажні оправи з зухвалим дизайном, що вражає уяву.

Для тих, хто хоче висловити власну індивідуальність, бренд Hermossa – оптимальний вибір. За допомогою окулярів цього виробника створюється будь-який образ – скромного офісного працівника, брутального мачо, витонченої леді, креативного підлітка.
Професійна оптика онлайн запропонує споживачеві чудові оправи Hermossa, в які можна вставляти лінзи для усунення короткозорості, далекозорості, астигматизму для роботи за комп'ютером. В наявності також розкішна колекція сонцезахисних окулярів - феєрична фантазія дизайнерів виражена в нескінченному розмаїтті форм і кольорів.

Особливості очок Hermossa

Компанія Hermossa пропонує різноманітні за стилем окуляри, ціна яких коливається у широкому діапазоні. Моделі кардинально відрізняються зовні – формою оправ, колірними рішеннями, наявністю декоративних елементів, використовуваними матеріалами. При розробці конструкцій вдало поєднуються традиційне оформлення та трендові нововведення, з'єднуються матеріали, застосовується несподіване та нестандартне поєднання відтінків.
У виробництві окулярів Hermossa використовуються різні матеріали, головні критерії вибору яких - бездоганна якість і безпека для здоров'я людини.
Оправи виготовляють із пластику та металів.
Пластмасові окуляри легкі, комфортні, гасають довго. Застосовують такі види:
  1. Найпопулярніший матеріал – ацетат целюлози. Отримують хімічним шляхом з бавовни. Він міцний, гнучкий, стійкий до підвищеної температури, легко набуває будь-якої форми, добре піддається обробці. Для дизайнерських експериментів просто рай.
  2. Гріламід відмінно підходить для виробництва сонцезахисних моделей. Легкий, має високий рівень стійкості до перепадів температури.
  3. Пропіонати за складом та властивостями схожі з ацетатом. Їх використовують у виготовленні як самих оправ, так і окремих деталей (наприклад, завушників).
Головна перевага оправ з металу - міцність. У виробництві оправ Hermossa використовують титан, який вважається ідеальним матеріалом для оправ. Він легкий, міцний, гіпоалергенний.

Трендові тенденції Hermossa

Hermossa – це бренд, продукція якого відрізняється яскравою індивідуальністю.
Оптичні оправи відображають дух мультикультурної атмосфери міста – динамічної та дуже різної. Пропонуються всілякі моделі: стриманого офіційного стилю з класичними елементами оформлення, екстравагантні оправи з незвичайною формою та яскравим забарвленням, універсальні моделі унісекс, придатні для будь-якого способу життя.
Сонцезахисні моделі також характеризуються феєричним вибором форм та забарвлень, при цьому гарантується 100% захисту від ультрафіолету.