Humphrey's

  • Всі розділи
  • Жіночі оправи
  • Унісекс оправи
  • Чоловічі оправи
  • Чохли для окулярів

 Окуляри Humphrey's – це свято життя, яскраві фарби, енергія молодості, що заряджає бадьорістю та позитивом. Бренд засновано 1994 року. І одразу з'явилося багато шанувальників цього життєстверджуючого стилю.

Окуляри бренду Humphrey's виробляє відома німецька компанія Eschenbach, діяльність якої складає сотню років. Багатий досвід, чудове оснащення, застосування інноваційних технологій та унікальних методик дозволяє випускати чудові оправи та сонцезахисні окуляри для дев'яти популярних брендів.
Кожна професійна оптика у місті Умань запропонує споживачам яскраві моделі цього бренду в асортименті. Можна також замовити сонцезахисні окуляри, що сподобалися, і оправи на сайтах в Інтернеті – для чоловіків, жінок, підлітків, дітей, моделі унісекс.

Характеристика колекцій окулярів бренду Humphrey's

Оправи Humphrey's призначені для цілеспрямованих, впевнених у собі людей, які ведуть активний спосіб життя. Вікова категорія – до 30 років. І кожен виріб відповідає обраному стилю – це яскраві, легкі, свіжі, оригінальні ідеї, втілені у трендові моделі. Колекційні Humphreys окуляри вибирають ті, кому до вподоби актуалізований стиль ретро.
Дизайнери експериментують у всьому. Пропонуються всілякі форми – грайливі, масивні, елегантні, що впадають у вічі. Забарвлення теж радують очі незвичайністю та різноманітністю - червоний, салатовий, рожевий, білий, чорний, безліч інших кольорів. Можна підібрати стильну та вишукану модель класичного варіанта, строгу спортивну чи помітну гламурну.
Humphreys X Hombre – очки популярної лінійки бренду. У ній дивним чином поєднуються ультрамодний дизайн і класика, що не старіє. У розробці дизайну цієї колекції взяв участь відомий німецький графіті-художник Pablo Fontagnier, який вніс до стилю елементи своєї творчості. Моделі привертають увагу нетрадиційними формами, епатажними комбінаціями кольорів, різноманітністю матеріалів, що використовуються.
Для дітей розроблено колекцію JUNIOR, оправи якої створені з гіпоалергенних матеріалів. У металевих моделях регулюються носоупори та завушники.

Переваги очок Humphrey's

У виробництві окулярів бренду Humphrey's використовуються найкращі матеріали, технології та обладнання. Тому вироби мають переваги:
  1. Сенсаційна технологія TitanFlex дозволяє створювати з титану матеріал з унікальною властивістю пам'ятати початкову форму виробу. При необережній деформації виробу він швидко повертає колишню форму.
  2. Міцні, зносостійкі матеріали навіть у найтонших моделях оправ дозволяють носити окуляри тривалий термін, при цьому зовнішній вигляд залишається незмінно чудовим.
  3. Споживачам пропонується фантастичний вибір моделей у широкій палітрі кольорів. Підібрати відповідний варіант зможе найприскіпливіший користувач – від спокійної, солідної класики до екстравагантних оправ, що привертають увагу оточуючих незвичайністю форм, неймовірним поєднанням кольорів.