Ic! Berlin

 Ic! Berlin - це легендарний бренд, що представив світові унікальні колекції, і показав, що окуляри можуть бути не лише необхідністю, а й прикрасою, що дозволяє підкреслити неповторний стиль та образ свого власника.

Про бренд Ic! Berlin

Автором компанії ic berlin є Ральф Андерле. Знаменитий дизайнер з Німеччини поставив за основу мету створювати продукцію, в якій використано інноваційні технології, трендові тенденції, дотримано бездоганної якості.
Заснована Айс Берлін в 1996 р. Через два роки на компанію чекав приголомшливий успіх - Гран-прі SILMO за інновації у виготовленні оправ для оптики. Представлена модель була зроблена з найтоншого листа металу, вирізана лазерним променем, до того ж у ній не виявилося гвинтів, які довгий час є проблемою оправ. Згодом усі ці риси стали "візитною карткою" Ic! Berlin, а безгвинтове кріплення окулярів запатентували та застосовують в інших виробах бренду.
У 2005 році компанія активно займалася розробкою сонцезахисних окулярів. Для них використовувалася ацетилцелюлоза. Фахівці спрямували всі зусилля на вдосконалення лінії. В результаті у 2011 р. чоловічі окуляри від Ic! Berlin отримали ще одне Гран-прі SILMO.

Особливості виробництва продукції знаменитого бренду

Для виготовлення моделей застосовується титановий метал підвищеної міцності. Його характеристики дозволяють отримати потрібний ступінь гнучкості для виробництва оправ вручну, при цьому готові моделі не деформуються, а швидко відновлюють початкову форму. Використаний матеріал забезпечує оправам легкість, вони не відчуваються на обличчі та забезпечують підвищений ступінь комфорту при носінні.
Оправи ic berlin вручну. Над кожним екземпляром скрупульозно працює досвідчений майстер із Німеччини. Виробник використовує в моделях запатентовану технологію безгвинтового кріплення. Кожна деталь обов'язково проходить ретельну обробку. Представлені на ринок брендом айс берлін окуляри характеризуються:
  • відмінною якістю;
  • міцністю;
  • практичністю;
  • вишуканістю;
  • елегантність;
  • максимальним комфортом;
  • здатністю задовольняти навіть найвибагливішого споживача.
Людина, яка обирає окуляри ice berlin, зможе без проблем замінювати окуляр, коли знадобиться поставити сильнішу лінзу. При цьому гнучкість матеріалу оправи та конструктивна продуманість дозволять зробити це швидко, не заподіявши шкоди візуальної естетичності.

Про покупку Ic! Berlin в Україні

Сьогодні продукцію Ic! Berlin можна купити в Україні. Зробити це найвигідніше на спеціалізованому сайті, переглянувши, які пропонує товари в розділі оптика каталог. Тут можна підібрати відповідну до рис обличчя і образу в цілому оправу для лінз, що коригують, а також сонцезахисні окуляри. На офіційних сайтах, що співпрацюють із брендом, вся продукція супроводжується гарантією виробника, сертифікатом, представлена за адекватною ціною.