ID-glasses

 ID-glasses - один із провідних брендів, що функціонує понад 20 років. У колекціях виробника – стильні, елегантні, модні, престижні оправи для людей з активним способом життя, які воліють купувати оригінальні товари за адекватними цінами.

Окуляри виготовляються виключно з якісної сировини із застосуванням інноваційних технологій на сучасному обладнанні. Процес виробництва суворо контролюється, тому шлюб у виробах виключено.
Окуляри ID-glasses – це бездоганний стиль, зручність та фантастичний вибір моделей. Кожен зможе підібрати оправу за смаком та потребами – для роботи, відпочинку, повсякденного носіння або спеціальних заходів.
Найближча оптика у вашому місті запропонує моделі окулярів ID-glasses для чоловіків та жінок. Також придбати вироби цього бренду можна в Інтернеті – з доставкою додому.

Які окуляри пропонує ID-glasses

Колекції окулярів ID-glasses характеризуються різноманіттям форм оправ, кольорів, матеріалів, стилів, що застосовуються. Є елегантна класика, є й оригінальні варіанти очок, що враховують трендові тенденції.
Форми, що випускаються ID-glasses:
 1. Круглі. Зазвичай, це тонка, інтелігентна оправа або лінзи без оправи. Наголошують на елегантності мінімалістичного дизайну.
 2. «Стрекози». Та сама кругла форма, але у збільшеному розмірі (варіант оверсайз). Актуальна для жіночих сонцезахисних окулярів.
 3. "Авіатори". Каплевидна конфігурація, спочатку призначена для чоловіків. Користується підвищеним попитом вже багато років, причому однаково віддана як чоловікам, так і жінкам.
 4. "Клабмайстри". Вирізняються завдяки незвичайності конфігурації верхньої частини оправи, що нагадує силует брів.
 5. "Вайфарери". Оправа з квадратною або трапецієподібною формою. Підходить для будь-якої ситуації повсякденного життя. Ефективно допомагає сховати недоліки обличчя.
 6. "Кошаче око". Має характерно витягнутий до скронь зовнішній куточок. Улюблений жіночий варіант – кокетливий, зухвалий, романтичний.
 7. "Панто". Кругла нижня частина з плескатим верхом – універсальна форма для дорослих та дітей.
 8. "Сай фай". Незвичайна – вузька та витягнута до скронь оправа, форма лінз може бути різною. Виглядає нетривіально, зухвало.

Вибір окулярів за формою обличчя

Для правильного вибору окулярів, залежно від форми особи, слід керуватися правилами:
 1. Кругла особа потрібно візуально подовжити. Потрібні лінзи, в яких ширина більша за висоту. Підійдуть моделі "Котяче око", "Вайфарери", "Авіатори".
 2. Овальна особа не потребує візуальної корекції. Для нього потрібні не дуже потужні моделі - форми «Котяче око», круглі.
 3. Для прямокутної особи потрібна оправа, яка зробить його більш витонченим, пропорційним. Це можуть бути «Леннони», «Авіатори».
 4. Щоб скоригувати масивність підборіддя трикутної особи, варто приміряти великі оправи з широким склом – круглі, «Авіатори».
 5. Для серцеподібної особи потрібно обтяжити підборіддя. Цього легко досягти, якщо вибрати "Вайфарери" або круглі оправи.