Image Ballet

 Image Ballet – це один із відомих на ринку оптики брендів. Він багато років має споживчий попит насамперед за рахунок цінової доступності при гідній якості.

Ballet: що це за бренд?

Цей бренд належить компанії «Інвеко» (Росія). Виробник пропонує кілька ліній продукції, призначених для дорослих людей різного віку та дітей. У колекції безліч моделей, тут можна підібрати:
  • стильні класичні, зі строгими лініями та без надмірностей;
  • яскраві, привабливі рамки, дизайн яких спрямований на дітей, підлітків та молодь;
  • прикрашені декоративними елементами, що надають оправам ексклюзивність та здатність подобатися великому колу споживачів.
У виробництві використовуються гіпоалергенні матеріали, які не викликають контакту подразнень на шкірі. У кожній моделі Image Ballet є ергономічна оправа, а це підвищує рівень комфорту, що особливо відчутно при носінні тривалий час.
Найбільш вагомою перевагою оправ для окулярів, представлених Image Ballet, є демократична вартість, такі окуляри доступні кожному охочому.

Як вибирати оправи для оптики від Image Ballet?

У сучасній цибулі оправи для окулярів демонструють статусність та стильність. З одного боку – це важливий аксесуар для оптики, що коригує, і без якого не обходиться людина, яка почала втрачати зір. З іншого боку – це елемент, здатний підкреслити стиль власника, надати йому статусного вигляду. Правильно підібрані окуляри можуть змінити акценти, усунути недоліки, скоригувавши зовнішність.
Правила підбору, зокрема. коли розглядаються окуляри від бренду Image Ballet, умовні. Важливо, щоб оптика виглядала гармонійно. Все залежить від типу особи, форм, індивідуального смаку покупця. Завдання оправи – зробити все, щоб зовнішність стала привабливішою. Крім цього, при виборі рамки слід брати до уваги величину лінз, які будуть поміщені в неї.
При доборі формою особи, принципи такі:
  1. Для круглолицьих підходять квадратні рамки, багатокутні, «кішки» та «метелики». Занадто масивні та вузькі брати не варто.
  2. Для овальних осіб підходять практично всі типи рамок (різної геометрії, класика, витягнуті, кішки тощо), тому будь-яка оправа Image Ballet до рис обличчя виявиться гармонійною, залишиться керуватися особистими уподобаннями.
  3. Для трикутних облич варто вибирати круглі форми рамок, безободкові. Може підійти котяче око, але тут треба бути обережнішим. Не підходять з маленькими стеклами, багатокутники та квадратні.
  4. Для власників прямокутних осіб підійдуть метелики, банто. Категорично не рекомендуються надто великі, квадратні та вузькі (витягнуті горизонтально).
  5. Колір - це теж справа смаку.
Сьогодні брендова оптика у Києві представлена за різними рівнями цін. Вибрати відповідний варіант можна від світових виробників, а замовляючи у спеціалізованому онлайн-магазині, можна знизити витрати, отримавши ексклюзивний аксесуар. Тож вибір – за вами!