Interojo

 Діяльність міжнародної компанії Interojo розпочалася у 2000 році. Корейський бренд виробляє та реалізує засоби контактної корекції зору чудової якості. Сьогодні компанія вважається однією з 300 найкращих підприємств світового масштабу – контактні лінзи Interojo користуються високим попитом у багатьох країнах.

У місті Київ оптика коригувальна Interojo реалізується у професійних салонах. Також можна замовити бажані види лінз в Інтернеті.

Які контактні лінзи випускає Interojo

У компанії постійно йде робота з удосконалення технологій та якості продукції, створення нових полімерів.
Особливість, що характеризує лінзи Interojo – вони зберігають правильне становище на оці у будь-якій ситуації, навіть якщо доводиться активно та різко рухати головою. Це досягається за допомогою дизайну PolyVue High Definition Vision, який отримується в результаті застосування спеціальної технології. Для кожної діоптрії та товщини лінзи – окремий дизайн, що компенсує відхилення, спричинені морганням чи тиском повік.
Технологія Sodium Hyaluronate дозволяє контактній оптиці залишатися достатньо зволоженою протягом усього періоду використання.
Гострота зору у центрі та на периферії очного яблука забезпечується асферичною формою лінз, дизайн яких розробив виробничий партнер – компанія PolyVue.
Бренд випускає гідний асортимент контактних лінз:
 • сферичні;
 • торичні;
 • мультифокальні;
 • прогресивні всіляких термінів та режимів носіння;
 • бандажні;
 • кольорові - з діоптріями та без.
Є й особлива категорія лінз - карнавальні, з різними принтами.
Сьогодні випускається кілька лінійок контактних оптичних виробів Interojo, в яких гармонійно поєднується високий рівень комфорту та адекватна ціна. Найпопулярніші:
 1. Adria – характеризуються оптимальним вмістом вологи та достатньою газопроникністю. За термінами носіння пропонуються одноденні, щомісячні, щоквартальні.
 2. Morning – виготовляються із біосумісного матеріалу. Мають піврічний термін носіння.

Особливості лінз Interojo

Популярність контактних лінз Interojo обумовлена їх численними перевагами:
 1. У виробництві використовуються сучасні полімери, що забезпечують еластичність виробів, комфортні відчуття при носінні, стабільний показник вмісту вологи.
 2. Асферичний дизайн допомагає чудовій фіксації лінзи на очному яблуку, дає чіткість зображення за будь-яких умов.
 3. Наявність УФ-фільтрів надійно захищає очі від сонячних променів.
 4. Відмінний вибір кольорових лінз, призначених не тільки для корекції зору, але і зміни кольору очей.
Всі вироби компанії відрізняються м'якістю, стійкістю до забруднення, не висихають протягом дня, зручні у маніпуляціях. Такі лінзи підходять всім, хто має короткозорість і далекозорість, а також страждаючим астигматизмом, ранньою стадією пресбіопії.