Irma Duo

 Окуляри бренду Irma Duo – вдала знахідка для поціновувачів красивих, комфортних, модних та якісних аксесуарів, які можна придбати за адекватними цінами. В асортименті компанії – шикарний вибір витончених та стильних оправ, в які вставляють лінзи як для коригування зору (близорукість, далекозорість, астигматизм), так і для роботи за комп'ютером.

Будь-яка професійна оптика в Києві запропонує споживачеві низку моделей оправ Irma Duo. Всю колекцію можна подивитися на сайтах в Інтернеті, і замовити модель, що сподобалася, з доставкою додому.

Особливості очок бренду Irma Duo

Жіночі оправи Irma Duo виробляють на спеціалізованих фабриках із сучасним обладнанням, із застосуванням інноваційних технологій. Конструкції оправ розроблені таким чином, щоб їх можна носити постійно. Основні переваги оправ бренду Irma Duo:
 • фантастичний вибір моделей, серед яких неодмінно знайдеться відданий стиль - консервативно класичний, гостромодний, екстравагантний;
 • якість виробів завжди на висоті;
 • оправи пропонуються у всіляких кольорах – спокійних нейтральних та святково яскравих;
 • у виробництві використовуються сучасні матеріали, що не викликають алергічних реакцій, легені, міцні;
 • в оправи можна вставляти прогресивні чи прості лінзи;
 • носоупори регулюються, що сприяє комфортному тривалому носінню окулярів;
 • більшість моделей - унісекс, підходять для офісної обстановки, міського життя, прогулянок, занять спортом.

Матеріали, що використовуються у виробництві окулярів Irma Duo

Важливою характеристикою окулярів є матеріал виготовлення. У виробництві оправ Irma Duo використовують пластик та метал.
Пластик - універсальна сировина, що легко приймає потрібну форму. Пластикові оправи відносно недорогі, зносостійкі та легкі. Компанія застосовує такі види пластику:
 1. Ацетат целюлози – поширений вид пластмаси, що отримується хімічним шляхом з бавовни. Матеріал легкий, стійкий до механічних пошкоджень, легко обробляється. Має багатющу колірну гамму.
 2. Пропіанати – за якостями схожі на ацетат, але міцніші та легші.
 3. Гриламід – полімер з високим рівнем стійкості до підвищеної температури. Гнучкий, легкий, міцний.
Металеві оправи Irma Duo часто роблять комбінованими. Так, рамку виготовляють із металу, носоупори – із силікону, а завушники – із пластику. Металеві окуляри міцні, мають тривалий термін носіння.
У виробництві переважно застосовують такі метали:
 1. Нержавіюча сталь – сплав заліза та хрому. Міцний та легкий матеріал, що не піддається корозії, гіпоалергенний.
 2. Монель – сплав нікелю та міді. Легкий та стійкий до корозії матеріал покривають лаковим шаром, це захищає шкіру від виникнення алергії.
 3. Титан – найпопулярніший у виготовленні окулярів метал. Відрізняється характерним сріблястим блиском. Надзвичайно міцний та легкий. Використовується для виробництва моделей преміум-класу.