Italia Independet

 Italia Independet – це широко відомий бренд, заснований у 2007 році в сонячній Італії. Засновник - Лапо Елкан - нащадок імперії Фіат. Його досвід та креативні погляди дозволили отримати ексклюзивну продукцію, що поєднує в кожному виробі прогресивні технології, відповідність високим стандартам якості та італійський стиль, просякнутий пристрастю, романтизмом та вишуканістю.

Які особливості відрізняють бренд Italia Independet?

Кожен аксесуар є унікальним. На всіх виробах, представлених italia independet, стоїть позначка Made in Italy 2.0. Вона вказує на місце виробництва (всі оправи та сонцезахисні окуляри випускаються на виробництві в Італії, це принципова позиція компанії), а також передає свіжість поглядів дизайнерів на канони моди. За фактом, всі колекції радують покупців ексклюзивністю та дизайнерською досконалістю моделей.
«Фішка» компанії – відсутність логотипу та назви бренду на виробах. Лапо Елкан вважає недоречним демонстрацію цього, він виступає за незалежність купівельного вибору, без панування просунутих лейблів.

Чим виділяється продукція Italia Independet на тлі інших брендів і які переваги має?

Компанія представляє споживачам дивовижні колекції, виконані у романтичному італійському стилі. Окуляри від italia independet приваблюють вишуканістю, елегантністю, здатністю стати не просто аксесуаром, а прикрасою та доповненням образу. Усі моделі підтримують тенденції моди, демонструють креативність та сміливість сучасності. У лінійці продукції представлені сонцезахисні окуляри та окремі оправи.
До переваг аксесуарів italia independet відносять:
  • різноманітність модельного ряду;
  • яскраві насичені фарби та сміливі рішення в дизайні;
  • міцність та практичність;
  • надійний захист очей від шкідливого впливу ультрафіолету (у сонцезахисних колекціях);
  • якість виготовлення, бездоганність ліній, форм, елементів;
  • використання безпечних матеріалів, які не викликають алергічних реакцій при контакті з ніжною шкірою обличчя;
  • відповідність трендовим тенденціям та смакам широкого кола споживачів.
Оправи виготовляють із міцного та надійного металу, якісного полімеру сірого, чорного, коричневого кольору. Для сонцезахисних окулярів колірний діапазон розширено. З метою надання виразності та солідності моделям italia independet їх оснащують карбоновими вставками, також у деяких виробах технологія передбачає використання кевлару, гортексу.
Italia Independet – це аксесуари, здатні ефектно доповнити будь-яку цибулю, зробити образ завершеним, виразним, прикрасити зовнішність та надійно захищати при цьому зорові органи.
Придбати оригінальну продукцію цього бренду можна не скрізь. Але вона є в Україні. Наприклад, такий вибір покупцям пропонує оптика Лік у Києві. Купувати окуляри слід на перевірених спеціалізованих сайтах. Товар має супроводжуватися сертифікатом та гарантією.