Johnson & Johnson

 Компанія Johnson & Johnson розпочала свою історію ще у XIX столітті. Під цією легендарною маркою випускається безліч медичних виробів, обладнання, косметичні та лікарські засоби. З 1987 року в асортименті з'явилися м'які лінзи щомісячної заміни Johnson & Johnson, які відразу завоювали популярність – спочатку в Америці, потім і в інших країнах.

Сьогодні компанія Johnson & Johnson пропонує фантастичний асортимент лінз, купити які можна, не виходячи з дому в режимі онлайн, оптика безперечно вас порадує.

Модельний ряд

Продукція Johnson & Johnson є актуальною для всіх категорій споживачів – лінзами можуть користуватися навіть люди з підвищеною чутливістю очей.
Наприкінці ХХ століття компанією було розроблено лінзи, що замінюються щодня, коригувати зір стало ще зручніше. Тепер у кожному випадку їх підбирають індивідуально – залежно від діагнозу, побажань, особливостей здоров'я та потреб.
Щоб ознайомитися з повним асортиментом Johnson & Johnson, слід зайти на офіційний сайт компанії та уважно вивчити опис моделей. У виробництві застосовується Lacreon-технологія, що утримує вологу, що дає комфорт протягом дня. Правильне положення лінзи на рогівці обумовлюється дизайном прискореної стабілізації, що передбачає 4 зони стабілізації, тому оптичний виріб залишається на місці за будь-яких рухів голови.
Лінзи Johnson & Johnson призначені для таких цілей:
  1. Для корекції пресбіопії. Виготовлені із гідрогелевого матеріалу – етафілкону А. Застосовується ексклюзивна технологія зволоження Lacreon.
  2. Лінзи складного дизайну – для користувачів з астигматизмом. Гарантія чіткості зору під час активного руху під час фізичних вправ. Одноденний режим заміни.
  3. Контактні бьюті-лінзи. Вони не належать до сегменту кольорових контактних лінз. Надають погляду глибини, роблять яскравішим натуральний колір, очі виблискують яскравим блиском.
  4. Моделі з компонентом, що захищає очі від шкідливого ультрафіолету.

Найпопулярніші моделі

У бренду Johnson & Johnson є контактні лінзи, які мають підвищений попит:
  1. Acuvue Oasys. Виробляються з використанням інноваційної технології, що дозволяє зволожувати очницю природним шляхом. Мають високий рівень кисневопроникності. Широкий оптичний діапазон (-12,0 - +8,0 діоптрій). Режим носіння – денний, тижневий, незмінний. Є варіанти із тонуванням.
  2. 1-Day Acuvue Moist. Режим носіння – денний, із щоденною заміною. На лицьовій стороні – спеціальний індикатор, призначений контролю правильності використання. Зволожуючий ефект, що виключає втому очей. Оптичний діапазон -120 - +60.
  3. Для зору ACUVUE 2. Різні варіанти – для безперервного носіння чи щоденного використання. Використовується надтонкий матеріал, що дає комфорт. Коригують зір та захищають від ультрафіолетового випромінювання.