Julia Backer

 Julia Backer – це унікальний бренд. Він родом із Іспанії. В даний час дуже популярний не тільки у себе на батьківщині, а й інших країнах. Високо оцінили аксесуари цієї торгової марки і в Україні, тому сьогодні тут є велика «армія» шанувальниць.

Чим дивує та приваблює продукція Julia Backer?

Унікальність лейбла полягає у його спрямованості виключно на прекрасну половину людства. Найкращі дизайнери старанно працюють над тим, щоб створювати ексклюзивні оправи для оптики, здатні прикрасити жінку, подарувати їй впевненість у власній чарівності, підкреслити елегантність, зробити образ стильним та завершеним. Тому в колекціях julia backer витончені, вишукані аксесуари, дизайн яких бездоганний.
Для виготовлення оправ застосовується метал, міцний, безпечний для шкіри, гіпоалергенний. Завушники доповнюються якісним полімером, що підвищує комфорт навіть за тривалого носіння. Всі вироби julia backer приваблюють легкістю за вагою та легкістю форм, вони не обтяжені, унеможливлюють надмірності, зроблені так, щоб створювати максимально гармонійні образи.
Переваги оправ від julia backer:
  • вишуканість дизайну, при лаконічності моделей усі вони виглядають розкішно та дорого;
  • багатий асортимент, що дозволяє кожній жінці підібрати варіант, що ідеально підходить за типом обличчя і обраним стилем образу;
  • зручність та комфорт користування;
  • міцність, практичність та надійність аксесуара;
  • здатність стати окрасою, щоб необхідність носіння лінз, що коректують, не обтяжувала, а відкривала можливість експериментів.

Модельний ряд продукції Julia Backer та рекомендації щодо вибору оправ для оптики

Різноманітність модельного ряду дає можливість кожній жінці створити неповторний, завершений та бездоганний образ. Це одна з переваг julia backer. Зробити вибір нескладно:
  • вишукані багатокутні форми, легкі, немасивні гармонують із круглими обличчями, а колірні контрасти допоможуть змінити акценти та злегка скоригувати візуально обличчя;
  • полегшені круглі рамки, безободкові моделі, а також фірмові на кшталт котячого ока стануть чудовим вибором для жінок з трикутними обличчями;
  • вибір на користь злегка витягнутих оправ, типу «котячого ока», а також круглі рамки – це порятунок для власниць квадратної форми обличчя (вони зроблять лінії обличчя м'якшими, візуально розширять вилиці щодо підборіддя, наближаючи до правильних овалів);
  • для дівчат з овальними обличчями колекції julia backer - клондайк, тому що абсолютно всі моделі виглядатимуть гармонійно та стильно.

Де придбати оправу Julia Backer?

Якщо ви хочете придбати оригінальну продукцію розглянутого бренду, найкращий варіант – спеціалізована оптика онлайн у Києві. Робити вибір та здійснювати покупки через Інтернет – це зручно та вигідно, ціни завжди нижчі, а відвідати онлайн-магазин можна у будь-який час доби.