Karl Lagerfeld

 Одна з відомих постатей примхливого світу моди - Карл Лагерфельд - великий німецький кутюр'є, талант якого дивовижний - багатий, багатогранний, пізнаваний у всіх проявах. Його називали королем світу моди – він створив унікальні образи, відомі під марками Chanel, Chloе та Fendi. Бренд Karl Lagerfeld - модний одяг, стильні аксесуари, божественні аромати.

Один із напрямків, куди геній вклав час та здібності – оправи та сонцезахисні окуляри марки Karl Lagerfeld. Розкішні моделі, аристократичні лінії, оригінальні форми.
Професійна оптика у місті Чернівці надасть вибір унікальних оправ Karl Lagerfeld, за більш доступною ціною виробу можна придбати на сайтах в Інтернеті. Компанія Карл Лагерфельд практикує такі акції, як сезонний розпродаж - тоді окуляри можна купити з гарною знижкою.

Історична довідка

Легендарний дизайнер народився 1933 року в Німеччині. Батько – власник фабрики, мати – витончена аристократка, що легко орієнтується в лабіринтах моди. Вона навчила хлопчика цінувати чудове. У шістнадцятирічному віці Карл потрапив на показ від Dior – і з того часу почав мріяти, щоб присвятити себе світові моди. Він навчався дизайну в Парижі у Синдикаті моди, був переможцем різноманітних конкурсів. Тому його незабаром запросили на престижну роботу. Почалося піднесення кар'єрними сходами. Карл став помічником П'єра Бальмена, очолював Fendi, працював у багатьох успішних компаніях, був креативним директором Chanel.
Карл Лагерфельд – назавжди відома постать у світі моди. Візуально переплутати його неможливо – шикарний чорний костюм, біла сорочка, сиве волосся, зібране у хвіст, стильні чорні окуляри.
Бренд Karl Lagerfeld з'явився у 1984 році. Під ним випускається одяг, парфумерія, взуття люксового сегмента та аксесуари. Популярні жіночі сумки, чохли для телефонів та ноутбуків, окуляри.

Особливості колекції окулярів Karl Lagerfeld

Окуляри, випущені брендом Карл Лагерфельд, як і решта продукції компанії, унікальні. Ексклюзивні моделі, виконані у різних стилях, розкішні, аристократичні форми – стримано спокійні та екстравагантні.
У 2008 році модним будинком Karl Lagerfeld було укладено угоду з американською компанією Marchon Eyewear про виробництво оправ та сонцезахисних окулярів.
Кожна модель колекції – досконалість. Такі окуляри вносять особливість у будь-який стиль, надаючи особі індивідуальності. На думку дизайнера – правильно підібрані окуляри роблять красиві обличчя ще красивішими, а потворні – роблять гармонійнішими.
Окуляри виробляють виключно з найкращих матеріалів із застосуванням інноваційних технологій. На лінзи наносять спеціальне покриття, що гарантує надійний захист очей від негативної дії ультрафіолетових променів.
У кожну модель знаменитий дизайнер вклав душу та талант. Він віддавав перевагу мінімалістичному стилю, що знайшло відображення в дизайнерських рішеннях. У бренду Karl Lagerfeld каталог демонструє лаконічний, витончений, елегантний дизайн, який не втрачає своєї актуальності з часом.
У окулярах Karl Lagerfeld не можна залишитися непоміченим. Привертають увагу цікаві прикраси деяких моделей. Це можуть бути металеві заклепки, перлини чи дизайнерський розпис на завушниках.
Окуляри продаються із фірмовими футлярами, прикрашеними профілем легендарного дизайнера.
Власники окулярів Karl Lagerfeld автоматично стають частинкою розкішного світу, в якому досі залишається неперевершеним легендарний Карл Лагерфельд.