Le Perle

 • Всі розділи
 • Лінзи для окулярів
 • Прогресивні лінзи

 Відома італійська компанія LTL, яка виробляє стандартні оптичні та контактні лінзи, здійснює свою діяльність з 1980 року. Продукція компанії відрізняється люксовою якістю, що обумовлюється дослідженнями, що постійно проводяться з поліпшення показників виробів, ІТ-інвестиціями, застосуванням інноваційного обладнання та високоякісних матеріалів.

На українському ринку компанія представлена брендом Le Perle, що пропонує фантастичний асортимент стандартних лінз, виготовлених із кращої сировини. Кожен етап виробництва ретельно контролюється.
Щоб придбати лінзи Le Perle, необхідно звернутись до магазину оптики міста Харків, або знайти потрібну модель на сайті в Інтернеті.

Асортимент лінз Le Perle

Використовуючи лінзи Le Perle, людина має можливість значно покращити зір. Бренд пропонує фантастичний вибір виробів:
 1. Прогресивна лінза для водіїв Pro Drive. Застосування спеціальних технологій дозволяє збільшити поле ясного зору, зменшити стрес очей від відблисків. Лінзи дають чудову контрастність за будь-якого освітлення.
 2. Прогресивні лінзи для спорту LP Pro Sport. Дають розширену зону огляду вдалині та поблизу. Забезпечують покращення периферійного зору. Застосовуються для активного життя.
 3. Прогресивні лінзи для фешн-оправ LP Pro Style. Актуальні для тих, хто звик демонструвати свій стиль. Захищають очі від ультрафіолету. Вибір кольорів, є фотохромні та дзеркальні.
 4. Однофокальні: FREE FORM та традиційні. Також серії для водіїв, для спорту, для фешн-оправ. Відсутність спотворень з обох боків лінзи. Комфортний зір за будь-якого освітлення.
 5. Біфокальні. Альтернативний варіант прогресивних моделей.
 6. Офісні. Підходять для тривалої роботи за комп'ютером або паперовими носіями.
 7. Сонцезахисні та поляризовані. Різні види, у тому числі водіїв.
 8. З медичними фільтрами. Мають додатковий лікувальний ефект.
 9. Лінзи Le Perle сумісні з будь-якими оправами.

Покриття лінз Le Perle

Важлива характеристика оптичних лінз, зокрема виробництва Le Perle – наявність спеціального покриття. Пропонуються такі моделі:
 • Blue Off – захист від шкідливого синього світла, яке випромінюється екранами телевізорів, комп'ютерів, всіляких електронних пристроїв;
 • HMC – базове покриття із зміцнюючим та антирефлексним шарами, стійке до подряпин, відштовхує воду та бруд, усуває відблиски;
 • Super Hydro – зміцнююче, супергідрофобне, олеофобне;
 • Ether – ідеально прозоре, без кольорових відтінків;
 • TOP – забезпечує чудову стійкість до механічного впливу (подряпин), має антиковзну плівку для високоточного процесу обрізання лінз;
 • Perfetto – покриття преміум-класу, що має гідрофобні, олеофобні та антистатичні шари;
 • Allroad - покриття преміум-класу, що захищає від відблисків світла за кермом автомобіля, актуальним і вдень, і вночі;
 • Mirror – дзеркальне покриття для лінз Le Perle з ультрафіолетовим захистом, має декілька шарів.