Lievisimo

 Продукція бренду lievisimo займає окрему нішу на ринку. Вона ексклюзивна у своїй універсальності. Це оправи "унісекс", тобто підходять як чоловікам, так і жінкам. Тут акцент робиться на стильності зовнішнього вигляду виробу, у дизайні якого відсутні яскраво виражені особливості, характерні для чоловічих чи жіночих моделей.

У чому унікальність та переваги бренду Lievisimo?

Незважаючи на універсальність, оправи для lievisimo оптики не нудні в своїх дизайнах. Вони дивним чином здатні підкреслювати індивідуальність свого власника, його статусність, почуття смаку, доповнити повсякденну, ділову та святкову цибулю. Це аксесуар, що вміло розставляє акценти.
Бренд випускає обмежені колекції, але має велику армію шанувальників. Перевагами продукції є:
  • відмінна якість виготовлення;
  • сучасні, стильні, продумані до дрібниць дизайни;
  • легкість та комфорт носіння;
  • практичність та надійність;
  • універсальність застосування (користуватися одним аксесуаром можуть чоловік і дружина, що актуально для тих, кому не потрібне постійне носіння оптики коригування).
Для виготовлення продукції ретельно підбираються матеріали. Це важливо для забезпечення комфорту споживача та терміну служби виробу. Бренд lievisimo використовує безпечні металеві сплави, для надання вишуканості та захисту основи наноситься напилення. Також мають попит моделі, в яких метал комбінується з міцним полімером.
Унісекс оправи – це вибір на будь-який смак та суттєва економія сімейного бюджету без шкоди якості, презентабельності, візуальному ефекту.

Як вибирати оправи від Lievisimo?

Той факт, що lievisimo випускає універсальні моделі, не виключає необхідності правильно підбирати аксесуар, враховуючи низку нюансів. Вам слід одразу визначитися з:
  • призначенням рамки;
  • типом лінз, які будуть поміщені у цю оправу;
  • формою окуляра, яка має підходити під тип обличчя;
  • підходящою ціною.
Після цього підбирається конкретна модель з дизайну та кольору, що має відповідати персональним побажанням власників. Тут варто додати, що lievisimo представляє модні дизайнерські рішення, стильні та ефектні, що чудово доповнюють образ.

Купівля оправ Lievisimo в Україні

Не кожен бренд спеціалізується на універсальних виробах. Знайти якісні та стильні оправи унісекс, які точно задовольнять побажання обох (чоловіки та жінки) не просто. В Україні вибір від lievisimo обмежений.
Якщо покупця цікавить конкретна брендова оптика, салон, що знаходиться у вашому місті, не завжди зможе надати бажаний варіант. Він запропонує альтернативу чи покупку на замовлення. Однак можна не витрачати час, а самому замовити оправу на спеціалізованому сайті, що співпрацює з цікавим для вас брендом офіційно. По електронному каталогу зробити вибір нескладно, причому ви також заощадите фінанси, т.к. в онлайн-оптиці ціни завжди нижчі.