LuluCastagnette

  • Всі розділи
  • Дитячі та підліткові оправи
  • Жіночі оправи

 Сьогодні французький бренд LuluCastagnette знають у всьому світі. Він був заснований у 1997 році Чарльзом Ламіном, який поставив собі за мету дослідити та заповнити вільну нішу молодіжної зони товарами середнього цінового діапазону. У створенні бренду брала активну участь дружина Чарльза та його друг – популярний композитор Серж Генсбур.

Основною споживчою аудиторією було обрано юних дівчат. Тому на емблемі красується плюшевий ведмідь – улюблений талісман дитинства. Спочатку компанія випускала футболки та светри, реалізовуючи їх у Парижі. Сьогодні бутики відкриті у різних країнах, там продають колекції одягу для малюків, підлітків та юних леді.
У 2006 році було випущено першу колекцію очок LuluCastagnette. Дизайн моделей розрахований на юне покоління, це проявляється в особливостях палітри кольорів, поєднанні матеріалів.
Професійний салон оптики у будь-якому місті запропонує якісні оправи та сонцезахисні окуляри LuluCastagnette в асортименті. Також можна замовити модель, що сподобалася, на сайті в Інтернеті з доставкою додому.

Особливості очок LuluCastagnette

Творці окулярів LuluCastagnette ретельно продумали конструкцію оправ, щоб дівчата могли носити їх цілий день без відчуття дискомфорту. З огляду на вік споживача, дизайнери вибрали для колекції соковиті фарби, що дають відчуття дитинства.
Оправи створені з легких та міцних матеріалів, мають відмінний кут огляду, не створюють тиску на голову та перенісся.
Колекція сонцезахисних окулярів LuluCastagnette відрізняється витонченістю форм та чудовим рівнем захисту очей від ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювань.
Концепція LuluCastagnette – створення романтичного, елегантного, витонченого образу у стилі оригінального мінімалізму. Дизайнери використовують різні техніки декорування, черпаючи ідеї в ювелірному та декоративно-ужитковому мистецтві. Так, для прикрашання завушника застосовують техніку рифлення (нанесення граней на поверхню). Світло відбивається від багатьох граней, візуально створюючи об'ємний рельєф.
Також практикується встановлення безелю – декоративної деталі у вигляді кільця, це додає моделям шарму та жіночності.

Матеріал для виготовлення окулярів LuluCastagnette

З огляду на споживчу аудиторію окулярів LuluCastagnette дизайнери керуються вибором матеріалів виключно з безпечними якостями. У виробництві застосовують метал та пластик різних видів.
Пластикові окуляри мають презентабельний вигляд - гнучкий пластичний матеріал дозволяє створювати моделі будь-яких форм. Крім того, можна отримувати неймовірну кількість кольорів. Компанія застосовує такі види пластику:
  1. Ацетат целюлози – найпопулярніший у виробництві оптичних продуктів матеріал. Міцний, стійкий до механічного впливу (при звичайній температурі), легкий та приємний на дотик.
  2. Оптил – надзвичайно легкий полімер, найчастіше використовують у виробництві сонцезахисних моделей.
З металів використовуються монель, нержавіюча сталь, титан. Характеризуються міцністю, легкістю, гіпоалергенними властивостями.