Marc O Polo

 Мультибрендова компанія Eschenbach-Optik, яка має сторічну історію діяльності на ринку виробництва оправ, лінз та сонцезахисних окулярів, у 2009 році придбала ліцензію на торгову марку Marc O´Polo (у однойменної шведської фірми).

Цього ж року з'явилася чудова нова лінія – сонцезахисні окуляри та оправи Marc O´Polo, створені у стилях ретро, casual та люкс. Вироби одразу стали популярними – завдяки комфортності, практичності та вишуканій скандинавській привабливості.
Асортимент продукції бренду Marc O´Polo можна переглянути та замовити на сайтах в Інтернеті або придбати у магазинах оптики у Дніпрі, Києві, Запоріжжі, інших містах.

Особливості очок Marc O´Polo

Марк Про Поло вважається брендом, який декларує твердження, що кожен прожитий день має бути максимально насиченим, цікавим та яскравим. І не важливо, де знаходиться людина – працює, відпочиває, мандрує. Тому оправи, що виробляються компанією, є універсальними.
Понад сотню років компанія проводила активні дослідження у галузі інноваційних матеріалів у сфері оптики. У виробництві використовуються ідеальні матеріали – легкі, міцні, гіпоалергенні. В результаті окуляри Marco Polo відрізняються чудовою якістю, неповторним дизайном, яскравою індивідуальністю.
Пропонується феєрична різноманітність форм, матеріалів, кольорів та стилів. Це ультрамодні моделі з титану з надзвичайно міцними завушниками, вінтажні моделі для любителів епатажу, комбіновані оправи із пластику та металу, окуляри з різних видів пластику.
Марко Поло - це бренд, каталог якого пропонує не тільки оправи для окулярів, що коригують, але і шикарну колекцію сонцезахисних моделей. Вона також відповідає загальній концепції стилю бренду – дизайн лаконічний, простий і виглядає надзвичайно дорого.
У колекції переважають форми оправ, близькі до класики різних геометричних форм, «лектори» (вузькі прямокутники). Є дуже легкі тонкі і потужні широкі. Палітра кольорів варіюється в неяскравих відтінках коричневого, сірого, червоного, бардового, жовто-коричневого.
Лінзи в сонцезахисних окулярах виготовляють із високоякісного полімеру. Забарвлення різні – сірі, коричневі, блакитні, зелені, чорні. Оптичні властивості бездоганні.

Матеріали, що використовуються у виробництві окулярів Marc O´Polo

У виробництві окулярів Марко Поло бренд використовує знамениті титанові сплави:
  1. TITANflex - титановий сплав, неймовірно міцний і водночас гнучкий. Має ефект «пам'яті форми» - якщо оправу деформувати, вона негайно набуде оригінальної форми.
  2. Titanium – титановий сплав, що відрізняється міцністю та жорсткістю. Не втрачає своєї міцності при зміні температури, стійкості до корозії.
Для пластикових окулярів використовують ацетат целюлози – міцний, легкий пластик, що не б'ється, не деформується. Легко набуває потрібної форми. Безліч варіантів кольорів.