Mario Rossi

  • Всі розділи
  • Жіночі оправи
  • Чоловічі оправи

 Італійський бренд Mario Rossi користується популярністю з 2007 року. Окуляри для зору та сонцезахисні моделі, що випускаються під маркою Маріо Россі – для тих, хто віддає перевагу оригінальним виробам чудової якості за адекватними цінами.

Витонченість форм, широкий вибір кольорової гами, стильний дизайн кожної моделі приваблює покупців усіх категорій. Mario Rossi пропонує окуляри чоловічі, жіночі та дитячі. Моделі характеризуються бездоганною якістю та безпекою.
Купити окуляри Mario Rossi просто – знайти відповідну модель на сайті в Інтернеті та зробити замовлення з доставкою додому. У містах Київ, Житомир, Запоріжжя, інших – будь-яка професійна оптика запропонує вибір виробів бренду.

Характеристика окулярів бренду Mario Rossi

Брендом Mario Rossi щороку випускаються нові очки – приблизно 50 моделей. У дизайні враховуються трендові тенденції. Але існує і традиційна спрямованість стилю:
  1. У Маріо Россі наймодніші жіночі окуляри мають форми: квадратну, «котяче око», «метелик-батерфляй». Для прикраси застосовують грановані вставки та візерунки на ацетаті – різноманітні смуги із контрастних кольорів, «камуфляж», етноорнамент. Колірна палітра радує чистотою та соковитістю фарб. Незмінно користуються попитом забарвлення: благородний червоний, глибокий чорний, елегантний шоколадний, бузковий бузковий.
  2. Чоловіча колекція справляє позитивне враження різноманітністю стилів. Mario Rossi пропонує оправи двох напрямків. Лінійка «поза часом та модою» дивує оправами форми «авіатор». Друга лінійка - "варіації на геометричні теми" - вражає уяву різноманіттям фігурних інтерпретацій. Свій варіант може підібрати кожен користувач – у строгому офісному, спортивному чи консервативному стилі з елементами класики. Забарвлення у улюбленому чоловіками діапазоні – звично темні, металевих відтінків, кольори натурального рогу та черепахового панцира.

Особливості виробничого процесу Mario Rossi

У виробничому процесі Mario Rossi бренд використовує різноманітні матеріали.
Для металевих оправ найчастіше застосовують сплав із нікелю та міді – монель. Цей метал характеризується відмінними властивостями міцності. Він легкий, стійкий до впливу корозії, гнучкий, пружний, має низький коефіцієнт температурного розширення. На деталі з монелю наносять гальванічне покриття для того, щоб були приємні тактильні відчуття.
Пластикові компоненти виробляють із різних видів полімерів способами фрезерування та лиття. Іноді металеві деталі вплавляють у пластик – використовують призначену для цього установку ультразвукового вплавлення.
Mario Rossi виробляє сонцезахисні окуляри з лінзами класу «High UV protection», що забезпечують ідеальний захист очей від шкідливих ультрафіолетових променів. Спеціальний оптичний полімер CR-39, що використовується для виготовлення лінз, протиударний, стійкий до механічних пошкоджень та впливу хімічних речовин. Це особливо важливо для людей, які ведуть активний спосіб життя спортсменів.
У оснащенні моделей застосовують лінзи з тонуванням різних кольорів. Це може бути суцільна або градієнтна заливка, різний ступінь затемнення. Більшість окулярів – поляризовані лінзи, що дозволяє покращувати зоровий комфорт, згладжувати негативний ефект від блікування світла.
Виробничий процес є досить складним, включає до 30 технологічних операцій. Після закінчення здійснюється ретельна перевірка виробів на наявність шлюбу.