Molsion

  • Всі розділи
  • Жіночі сонцезахисні окуляри
  • Чоловічі сонцезахисні окуляри

 Сонцезахисні окуляри є офтальмологічним засобом, який призначений для захисту очей від ультрафіолетових променів. Особливо влітку, коли найбільше можливостей провести довгий час на свіжому повітрі, і більш імовірно вплив на поверхні, що відбивають, очі сильно втомлюються і потребують особливої уваги. Достатньо просто звернутися до магазину оптики поряд, щоб придбати ефективний захист від згубного впливу сонячних променів від компанії Molsion.

Особливості сонцезахисних окулярів Molsion

Враховуючи міжнародну класифікацію, сонцезахисні окуляри Molsion – це засоби індивідуального захисту. Вони мають офтальмологічні лінзи, оснащені селективними фільтрами для ультрафіолетових променів, та виконують функцію захисту очних структур від ризиків, спричинених сонячним випромінюванням. З цієї причини такі окуляри Malsion виготовляються якісно та відповідають встановленим стандартам безпеки та якості.
Крім захисту очей від сонця, такі окуляри також зменшують інтенсивне світло, яке призводить до зниження видимості та різних хвороб: подразнення очей, дерматит повік, кон'юнктивіт, кератит та ін.
Ультрафіолетові промені викликають надмірне виробництво вільних радикалів, відповідальних за старіння клітин та тканин. Згодом це явище може сприяти прогресуючому помутнінню кришталика, що може призвести до розвитку катаракти. Захистити здатні спеціальні лінзи, як у Malsion.

Характеристика Molsion

Сонцезахисні окуляри Molsion мають характеристики:
  • маркування. Професійні моделі з високим ступенем захисту мають спеціальне маркування. Malsion окуляри є гарантією того, що лінзи були виготовлені з урахуванням чинних обмежень та правил безпеки;
  • оправа. Сонячне світло досягає очей зверху чи збоку. З цієї причини, щоб забезпечити оптимальний захист, віддавайте перевагу оправам з широкими дужками або великими лінзами, їх мають багато моделей та окулярів Malsion;
  • поляризаційні фільтри. Вони мають спеціальне покриття, що підвищує видимість під впливом дуже інтенсивних світлових променів. Цей тип лінз призначений зменшення відбиття від сонця таких поверхнях, як морські хвилі, сніг чи скло.

Види лінз Molsion

Говорячи про лінзи, у тому числі і від Malsion, вони бувають фотохромними, які світлішають і затемняються залежно від навколишнього середовища, поляризованими, що пропускають світло тільки в одному напрямку, що знижує ефект реверберації, та з меланіном. Останні являють собою лінзи, оброблені речовиною, подібною до людського меланіну. Інфрачервоне проміння все одно проходить, але є захист від синього кольору та інфрачервоного випромінювання.
Доступні на ринку лінзи бувають сірими, такі як окуляри Malsion, коричневими чи зеленими. Можна також знайти жовті, які забезпечують захист. Незалежно від вибору, купувати сонцезахисні окуляри потрібно у спеціалізованих магазинах – в оптиці.