More & More

 • Всі розділи
 • Жіночі оправи
 • Жіночі сонцезахисні окуляри

 Купівля окулярів – важливий крок, до якого потрібно підготуватися. Оптика у місті Запоріжжя пропонує сотні варіантів для чоловіків, жінок та дітей. Залежно від призначення, знайдуться сонцезахисні окуляри More & More з відмінними показниками стійкості до ультрафіолетового випромінювання або звичайні коригування зору, роботи, навчання. Але їх вибір має ґрунтуватися не лише на візуальних якостях чи ціновій політиці, а й на інших чинниках.

Переваги моделей More & More

Компанія More & More спеціалізується на виготовленні висококласних окулярів із відмінними експлуатаційними характеристиками. Вони підходять як для щоденного носіння, так задоволення індивідуальних потреб. Ось їх основні переваги:
 • інноваційні, вони гарантують максимальний комфорт для тих, хто носить окуляри, що коригують або сонцезахисні. Здійснюється це завдяки грамотно продуманій конструкції оправи, над якою працювали професіонали;
 • More & More – відомий бренд із великим досвідом роботи. Ось уже кілька років він пропонує найкращі колекції на ринку, які можуть чудово справлятися з конкуренцією;
 • бренд бере на себе культові форми, зберігаючи всіма улюблений класичний вигляд. Для жінок лінії є класичними, зберігаючи сучасні форми, переглядаючи авангардний дизайн, але зберігаючи витончений вигляд;
 • Висококласні матеріали. При виготовленні використовуються виключно ті матеріали, які можуть гарантувати високу якість, надійність, міцність, зносостійкість та довговічність;
 • доступні ціни. Окуляри від бренду More & More – це чудовий приклад інноваційних рішень та дій, спрямованих на покращення якості матеріалу та його довговічності за доступною вартістю.
Властивості скла є результатом поєднання матеріалу, з якого вони виготовлені, та обробки. Численні вдосконалення, досягнуті в галузі офтальмологічних лінз, забезпечують специфічну відповідь на зорові потреби та аметропію людини.

Критерії вибору

Кожна особа з його неповторним рельєфом вимагає ретельного аналізу, щоб підібрати стиль оправи, що гарантує візуальний комфорт. Але зовнішній вигляд – далеко не єдиний критерій, на який слід звертати увагу при виборі More & More чи інших окулярів.
 1. Призначення. Аметропія чи порушення зору є важливими елементами під час виборів лінз.
 2. Вибір оправи. Вона має вирішальне значення для ефективності та естетики. Не всі лінзи сумісні з оправами, що варто враховувати.
 3. Спосіб життя. Ваші потреби та дії допоможуть отримати перше уявлення про те, які лінзи та методи лікування вибрати. Для спорту вибирайте сонцезахисні окуляри від бренду More & More з органічними або полікарбонатними лінзами для зниження ризику поломок. Для роботи в запиленому середовищі – зносостійкі лінзи або органічні із захистом від подряпин. Для роботи у приміщенні – фотохромні.
Окрім лінз вибирайте якісну оправу з надійних матеріалів від More & More, здатних витримати навантаження та часту експлуатацію.