New York

 Дитяча оптика відрізняється від дорослої тим, що дитині складно зрозуміти, чи йдуть їй окуляри і чи правильно вона їх носить. Особливо це стосується першої покупки. Незалежно від того, чи необхідні вони для корекції зору чи захисту від сонця, знайти популярний бренд New York можна в оптиці будь-якого міста, в т.ч. у Виноградарі. У професійних магазинах часто працюють фахівці, які допомагають підібрати ідеальний варіант, виходячи із кількох параметрів.

Рекомендації вибору очок New York для дітей

Хоча можна знайти безліч варіантів оптики для дітей, New York бренд вважається найкращим. Незалежно від віку (немовляти чи маленької дитини), характеристики оптимальної оправи повинні відповідати морфології особи. Окуляри мають бути високими і досить великими, щоб виходити за межі брів. Цей критерій важливий: при такому вимірі, коли дитина дивися нагору, її очі не дивляться вище окулярів.
Форма рами в ідеалі має бути круглою або овальною, як окуляри New York. Таким чином, оправи не впливають на віскі.
Матеріал лінз, рекомендований зведенням правил загальної охорони здоров'я, є органічним. Перевага цього матеріалу полягає в його міцності та стійкості до ударів. Крім цього, він повністю сумісний з усіма видами обробки поверхні або форми корекції.
Переконайтеся, що окуляри захищають від ультрафіолету. New York – популярний бренд – пропонує виключно надійні варіанти матеріалів із підвищеним рівнем захисту від сонячних променів.

Особливості очок New York залежно від віку

Не завжди легко підібрати дітям відповідні очки. Причина проста: під час примірки часто не можуть сказати, чи зручно їм, і чи правильно вони бачать у нових лінзах. Купуючи окуляри для дитини New York, найімовірніше, ви орієнтуватиметеся на матеріал і лінзи. Також важливо, щоб вони подобалися дитині, інакше вона не носитиме їх.
Вік дитини відіграє велику роль при виборі правильних лінз та оправ:
  • ранній вік. У перші місяці життя немовлята та діти раннього віку перебувають у фазі зростання. Можна використовувати оправи з целюлози ацетату. При цьому перемичка на рівні носа має бути зроблена з силікону, щоб рівномірно розподілити вагу конструкції;
  • від 3-х років. У цьому віці вага очок теж має бути легкою. Тому варто віддавати перевагу пластику з гарною міцністю. Окуляри бренду New York - ідеальний варіант. Таким чином, у разі падіння або поломки небезпеки знижуються. Пластик міцний і довговічний, не втрачає властивостей з часом і чудово виглядає на дитячому обличчі.
При виборі оправи, на першому місці стоїть зручність та відповідність стандартам. Естетика ніколи не має бути привілейованою. Лінзи та оправи вибираються з довговічних, надійних та удароміцних матеріалів, що гарантують безпеку, такі представлені у бренду від New York. Так можна захистити очі та інші частини обличчя від можливого пошкодження під час падіння або поломки. Ціна не завжди виправдовує якість, на що також варто звертати увагу.