Niccolo Giovanni

 Оправи для окулярів – це універсальний аксесуар, який не тільки потрібний для зору, але й для створення неповторного стилю. Щоб придбати оправи або сонцезахисні окуляри, достатньо звернутися в салон оптики поряд або спеціалізований інтернет-портал.

Зараз знайдуться сотні варіантів очок і оправ для чоловіків, жінок та дітей. Кожен з них є унікальним, зі своїм дизайном та характеристиками. Але серед відомих світових брендів у нашій країні особливою популярністю користується Niccolo Giovanni. Він заслужив широку популярність як бренд, що пропонує якісні та міцні окуляри, зроблені відповідно до сучасної моди та тенденцій.

Переваги очок Niccolo Giovanni

Бренд має великий досвід роботи та пропонує чудові аксесуари, які здатні задовольнити будь-які побажання клієнтів. Чоловічі оправи ідеально впишуться у будь-який стиль та підкреслять індивідуальність та неповторний стиль. Доступні у різних колірних рішеннях, вони пропонують вибір для кожного чоловіка.
Серед переваг продукції бренду Niccolo Giovanni варто виділити:
  • лінійка цікавих, незвичайних та відмінних чоловічих оправ для будь-якого віку та соціального статусу;
  • практичність та універсальність;
  • довговічність конструкції завдяки використанню надійних матеріалів. Виготовляються окуляри на сучасних верстатах завдяки використанню інноваційних технологій. При цьому враховуються усі європейські та світові стандарти якості;
  • відмінний дизайн оправ Niccolo Giovanni, який припаде до смаку кожному.
Створені з урахуванням потреб і особливостей, чоловічі оправи призначаються як постійного, так періодичного носіння (для читання книжок, перегляду телевізора, роботи та інших.). Вони чудово впишуться у будь-який образ, подарують справжній комфорт під час носіння. І це незалежно від того, який спосіб життя ви ведете. Завдяки універсальній та зручній конструкції, оправи Niccolo Giovanni чудово «сидять» навіть при занятті спортом, бігу, роботі. З ними ви не відчуєте дискомфорту, про що потурбувалися дизайнери. Тому чоловічі оправи бренду користуються популярністю серед чоловіків різного соціального статусу та вікової категорії.

Поради щодо догляду за окулярами Niccolo Giovanni

Чоловічі оправи від Niccolo Giovanni - слушний варіант для чоловіків, які цінують якість і практичність. Окуляри зроблені з якісного пластику або металу, а самі лінзи – з надійного матеріалу, який гарантує високу міцність та стійкість до подряпин та потертостей. Але щоб продовжити термін експлуатації окулярів, скористайтеся порадами:
  • очищайте лінзи лише за допомогою правильної техніки. Не піддавайте кристали агресивному хімічному чищенню. Для цього використовуйте спеціалізовані засоби;
  • завжди тримайте окуляри Niccolo Giovanni за оправу. Намагайтеся робити це виключно обома руками і одночасно тримати за дві дужки;
  • використовуйте чохли для окулярів. Вони важливі для зберігання та транспортування окулярів без ризиків та поломки;
  • у разі появи дефекту одразу відносите окуляри майстру.