Nifties

 Дитяча оптика унікальна, і потрібний індивідуальний підхід, щоб вибрати відповідний варіант. Для цього рекомендується звертатися виключно до спеціалізованих магазинів, як, наприклад, Оптика Лік. Там є сотні варіантів, тому знайти найкраще для дитини не буде важко. Одним із найбільш затребуваних брендів по праву вважається Nifties.

Особливості моделей Nifties

Що стосується окулярів, мінерали дуже тендітні і не рекомендуються дітям до 16 років. Зазвичай існує вибір між двома типами скла, що не б'ється: загартованим органічним або полікарбонатом, як у моделях Nifties. Полікарбонат міцний і практичний, який не б'ється, проте такі лінзи часто дряпаються і коштують дорожче. Тому вам доведеться додатково замовити антивідблиску обробку і проти подряпин.
Є багато моделей із пластику, ацетату або металу, всіх кольорів з колекції Nifties. Яким би не був матеріал, він насамперед має бути адаптований до морфології дитини та структурований так, щоб не травмувати його у разі удару. Тоді ваша дитина просто може дати волю своїм бажанням.
Переваги пластикових оправ Nifties в тому, що вони легкі та міцні. Хоча зараз багато оправ з металевих сплавів мають такі ж характеристики. Пластикову оправу рекомендується вибирати дітям віком до 5 років. Цей матеріал гіпоалергенний, забезпечує найкращий розподіл ваги по носі, не деформується і не ламається.
Для дітей від 5 до 10 років оправа має бути: міцною, практичною та естетичною. Вибір пластику або металу особливого значення не має, моделей цих двох матеріалів від бренду Nifties багато. Є також оправи з ацетату, що оснащені металевими петлями. У них пружні гнучкі дужки, тому теоретично вони досить міцні.

Вибір дитячих окулярів Nifties

Оправа повинна бути досить високою (вище брів), щоб дитина не могла дивитися поверх них. Є різниця з моделями для дорослих, і вона полягає в тому, що дитина зазвичай використовує верхню частину скла, щоб дивитися на людей або предмети навколо нього.
Дитячі окуляри Nifties, як правило, створені для комфорту. Тільки важливо стежити, щоб вони не були надто тугими на скронях і не сповзали з носа при найменшому русі. Завушники окулярів, що досягають майже до мочки вуха, особливо підходять дітям, повним енергії або активним відпочинком. Бажано гнучкі дужки. Їх переваги:
  • комфорт;
  • довговічність;
  • захист від деформацій та поломок;
  • Універсальність.
Вибрана пара очок від Nifties відрізняється практичністю, міцністю та зручністю. Також необхідно враховувати смаки дитини. Найважливішим критерієм при виборі залишається безпека. Враховуючи це, економити на варіантах точно не варто. При цьому важливо пам'ятати, що навіть лінзи із захистом від подряпин не є бездоганними. При появі навіть найдрібніших подряпин або сколів окуляри потрібно терміново змінювати, тому що вони можуть вплинути на зір дитини. За цим слід уважно стежити.
Незалежно від вибору моделі Nifties, дитина повинна почуватися в окулярах комфортно. Вони не заважають виконанню щоденних справ, мають бути зручними та щільно прилягати до носа.