Oliver Black

 Oliver Black – популярний бренд для справжніх чоловіків, що пропонує сильній підлозі чудові моделі окулярів. Вся продукція компанії – зразок якості та витонченого стилю. Виробництво аксесуарів здійснюється на фабриках Китаю із застосуванням новітніх технологій.

В асортименті Oliver Black – сонцезахисні окуляри та оправи, в які можна вставляти стандартні, прогресивні лінзи (для усунення короткозорості, далекозорості, астигматизму), для роботи за комп'ютером (зі спеціальним захистом).
Будь-яка професійна оптика пропонує купити моделі окулярів бренду Oliver Black. Ознайомитись з колекцією можна і на сайтах в Інтернеті, замовлення оформлюються онлайн, з доставкою додому.

Особливості колекції очок Oliver Black

Для виготовлення оправ Oliver Black використовуються сучасні полімери (ацетат целюлози, нейлон), що мають чудові властивості – міцність, гнучкість, легкість, стійкість до перепадів температур, гіпоалергенність. Також окуляри виготовляють із металу (нержавіюча сталь, титан, алюміній).
У бренду Oliver Black кожна оправа зазнає суворого контролю якості. Тому споживач отримує виключно якісний товар, який відповідає чинним нормам та правилам.
У колекції є різні форми оправ, на будь-який смак:
  • Леннони – кругла оправа. Найчастіше з металевою тонкою рамкою. Виглядає інтелігентно і зухвало.
  • Броулайнери – круглі знизу, із прямою верхньою лінією, що створює ефект другої лінії брів.
  • Нерди (панто) - неідеальний круг, зверху плоскі, іноді виражений зовнішній куточок.
  • Авіатори – універсальна форма з краплеподібним склом, актуальна для будь-якого віку та типу обличчя.
  • Вайфарери – овальна будова, знизу закруглені. Зовнішній кут виражений чіткіше.
  • Флет-топи – своєрідна комбінація нердів та броулайнерів. Товста рамка із чітко позначеною верхньою лінією.

Як підібрати чоловічі окуляри за формою обличчя

Правильно обрана Oliver Black оправа підкреслить переваги особи, яка приховає недосконалість ліній. Тому при виборі слід орієнтуватися на загальні правила з огляду на особливості будови особи та конфігурацію очок:
  1. Круглолицем чоловікові потрібно візуально зменшити округлість щік і підборіддя - вибрати оправу, ширшу по горизонталі. Підійдуть вайфарери, будь-які окуляри із жорсткою геометричною формою.
  2. Овальній особі підходять майже всі форми оправ - класичні, незвичайні, спортивні. Ефектно виглядають авіатори та «леннони». Варто уникати окулярів із дуже низько закріпленими завушниками, масивних рамок.
  3. Прямокутне обличчя із довгою лінією щік вимагає візуально зменшити форму. Вузькі та маленькі оправи не підійдуть. Краще зупинитися на закругленій формі із чітко вираженими горизонтальними лініями.
  4. Обличчя у вигляді перевернутого трикутника відрізняється широким чолом та високими вилицями. Рекомендується візуально зменшити верхню частину обличчя. Допоможуть краплеподібні окуляри – броулайнери, авіатори. Протипоказані вузькі та прямі оправи.