Optimix

 • Всі розділи
 • Жіночі оправи
 • Чоловічі оправи

 Вибір очок для корекції зору ґрунтується не лише на дизайні та зовнішньому вигляді, але й на внутрішніх характеристиках. Інтернет магазин оптики пропонує сотні варіантів для чоловіків, жінок та дітей. Але далеко не всі вони можуть похвалитися високою якістю, довговічністю, зручністю та відмінним зовнішнім виглядом. На щастя, є чудовий варіант – бренд Optimix, який добре себе зарекомендував не тільки в нашій країні, а й у всьому світі. Він пропонує інноваційні та якісні варіанти за доступними цінами.

Головне про бренд Optimix

Optimix є брендом окулярів, створеним китайською компанією з урахуванням сучасних тенденцій і потреб ринку оптики. Для виготовлення використовується професійне та сучасне обладнання, завдяки якому досягають ідеальних кінцевих результатів.
Ви знайдете лінзи Optimix, а також якісні оправи, які чудово підходять для постійного або тимчасового носіння. Завдяки широкій колекції знайдеться варіант для чоловіків і жінок будь-якого віку.
Компанія має великий досвід роботи. Завдяки вивченню ринку, вона створює продукцію, здатну задовольнити різні потреби. А враховуючи низьку ціну та високу якість, окуляри можуть легко конкурувати з люксовими та дорогими моделями.

Особливості продукції Оptimix

Для виготовлення оправ використовуються якісні полімерні матеріали, що відповідають міжнародним стандартам якості. Серед варіантів можна знайти гіпоалергенні сплави з металу, які при носінні не викликають алергію та інший дискомфорт.
Особливістю є те, що вся продукція проходить відбір та контроль якості. Оptimix лінзи та оправи відповідають стандартам, встановленим міжнародними організаціями. Вся лінійка призначена для коригування зору, тому оправи характеризуються високою якістю та міцністю, здатною витримати будь-яку вагу.
Комфортне носіння здійснюється завдяки грамотно продуманому дизайну. Серед лінійки продукції знайдуться окуляри наступних форм:
 • прямокутні;
 • квадратні;
 • овальні.
Залежно від типу обличчя та особистих уподобань, вибирайте відповідний варіант. На окрему увагу заслуговує ціна. Оptimix оправи продаються окремо від лінз, оскільки їхній діаметр індивідуальний, враховуючи потреби людей. Компанія орієнтується на середню бюджетну категорію та пропонує варіанти в межах 1000 грн. Так ви легко купите стильні, красиві та недорогі окуляри для постійного чи періодичного носіння залежно від призначення лікаря та необхідності.
Говорячи про лінзи, вони мають такі характеристики:
 • тонкі в порівнянні з іншими варіантами;
 • мають антирефлексне покриття, здатне усувати відблиски та знижувати відображення;
 • покриття Оptimix багатошарові, щоб досягти міцності та ударостійкості;
 • лінзи здатні захистити від впливу ультрафіолетового випромінювання;
 • завдяки міцним матеріалам, знижують навантаження на очі, запобігають появі втоми та напруги.