Perrfeto

 Чоловічі оправи та сонцезахисні окуляри – це не звичайний аксесуар. Це той елемент, який здатний легко приховати недоліки та дефекти, виділити усі переваги. Завдяки сотням різних варіантів, придбати які можна в оптиці в Києві, ви легко підберете окуляри, і вони ідеально впишуться в будь-який образ. Бренди пропонують колекції, які стануть доповненням до будь-якого образу відповідно до характеру та індивідуальності.

Говорячи про чоловічі оправи та окуляри, увагу варто приділити такому бренду, як Perfetto. Хоча він нещодавно з'явився на українському ринку, вже встиг завоювати популярність у тисячі клієнтів. Чоловічі оправи відрізняються не лише високою якістю, а й естетичним зовнішнім виглядом.

Переваги

Бренд Perfetto відомий своїми надійними та стильними оправами, а також сонцезахисними окулярами, які використовуються як для постійного, так і для періодичного носіння за будь-яких умов. Вони виготовляються із високоміцних матеріалів з відмінними показниками якості, надійності та довговічності. А завдяки унікальній конструкції такі окуляри забезпечують повний комфорт під час носіння, незалежно від того, чим саме ви займаєтеся. Навіть при заняттях спортом окуляри зручно сидітимуть і не створюватимуть дискомфорту.
Серед переваг чоловічих оправ від бренду Perfetto виділяють:
  • модні окуляри, які впишуться у будь-який образ. Особлива увага була приділена дизайну. У колекції оправ знайдуться як класичні, так і цікаві та екстравагантні варіанти, які сподобаються абсолютно кожному;
  • виготовлення окулярів відповідно до існуючих стандартів якості;
  • приємна цінова політика;
  • десятки моделей, що відрізняються між собою кольором, формою та особливостями конструкції окулярів Perfetto.
Окуляри від цього бренду відомі у різних куточках планети. Всього за кілька років вдалося досягти популярності та впізнаваності. Зараз оправи мають попит у чоловіків і жінок, які цінують зручність, комфорт і якість.

Особливості догляду за окулярами

Будь-які окуляри, навіть дорогі і зроблені з міцних матеріалів, вимагають якісного догляду для продовження терміну їх експлуатації. Догляд за окулярами Perfetto немає ніяких особливих правил, тому процес нескладний.
На лінзах накопичується сміття, жир, пил. Використовуйте спеціальну тканину та рідину для лінз, щоб очистити їх. Заборонено використовувати спирт або антибактеріальні засоби, оскільки вони можуть пошкодити шари, що захищають лінзи.
Частини рами, які найбільше забруднюються, це бічні оправи та перенісся. Їх можна промити холодною водою та нейтральним милом для рук. Дуже важливо добре висушити їх і таким чином запобігти пошкодженню через надмірну вологу. Також важливо використовувати м'яку тканину та не протирати їх сорочкою, рушниками тощо.
Уникайте екстремальних температур, які можуть пошкодити матеріал ваших оправ Perfetto. Крім цього, не піддавайте їх дії прямих сонячних променів.