Police

  • Всі розділи
  • Жіночі оправи
  • Чоловічі оправи

 Знайти міцні окуляри для постійного носіння не так вже й складно. Інтернет оптика пропонує варіанти від різних брендів, які ви можете придбати онлайн за приємними цінами та з можливістю доставки. Увага варто приділити бренду Police. Він має поширення у нашій країні, а й у Європі, Азії, Америці.

Розвиток бренду

Бренд Police був створений в Італії у 1983 році. Він належить групі De Rigo, яка користується популярністю у всьому світі. За більш ніж 40 років роботи компанії вдалося створити багато унікальних моделей окулярів як для чоловіків, так і для жінок. Орієнтуючись на тенденції ринку та розвиток нових технологій, Police регулярно надає моделі, які відразу стають популярними.
Сама назва була обрана у зв'язку із сонцезахисними окулярами, які носила американська поліція у 80-х роках. Сучасні окуляри Police характеризують міський спосіб життя. Вони створені для сучасних, витончених, модних чоловіків та жінок, які шукають інноваційні аксесуари. Моделі відрізняються модними кольорами у поєднанні із класичними формами оправи.

Опис очок Police

Спочатку окуляри Police були моделями унісекс у міському стилі. Це поліцейські оправи, безободкові або напівободкові, в основному характеризуються незграбним дизайном та використанням темних відтінків. Вони поєднують у собі строгий та лаконічний дизайн з динамічними формами. Їхній оригінальний зовнішній вигляд отриманий завдяки вибору матеріалів: оправа підкреслює риси обличчя та надає впевненості, динамічності та інтелекту образу.
Окуляри Rolice чоловічі, а точніше їх виготовлення, орієнтується на використанні для оправ таких матеріалів, як вуглецеве волокно, титан і ацетат. Вони призначені для повсякденного використання. Особливо приємно їх носити завдяки легкості та зручності гнучких шарнірів. Купуючи такі моделі, ви точно залишитеся у захваті.
Серед інших переваг, про які слід зазначити, виділяють:
  • матеріали, що відповідають міжнародним стандартам якості. Rolice – це бренд, який характеризується якістю. Враховуючи це, фахівці особливу увагу приділяють саме матеріалам для виготовлення оправ, щоб забезпечити надійність, міцність та довговічне носіння за будь-яких умов;
  • комфорт;
  • зовнішній вигляд та динамічні форми;
  • окуляри бренду police чоловічі та жіночі призначені для всіх значень корекції;
  • суперантиблікові лінзи, що забезпечують комфортне та приємне носіння;
  • вибір жіночих моделей з приємними кольоровими штрихами, паєтками та візерунками.

Асортимент окулярів

Оправа для окулярів police – найкращий вибір для чоловіків та жінок. В асортименті знайдуться варіанти будь-якого смаку: круглі, прямокутні, овальні. Для вибору орієнтуйтеся не лише на переваги та бажання. Щоб оправа була ідеальною, важливо підбирати її відповідно до унікальних рис обличчя.
Окуляри сонцезахисні Rolice з максимальним захистом від ультрафіолетового випромінювання - відмінний варіант, що не викликає дискомфорту та інших незручностей при носінні.