Prime

 • Всі розділи
 • Жіночі оправи
 • Унісекс оправи
 • Чоловічі оправи

 Окуляри - важливий аксесуар, здатний кардинально змінити зовнішність людини. Тому до підбору окулярів, як коригувальних, так і сонцезахисних, слід підходити з усією серйозністю.

Бренд Prime пропонує шикарний асортимент оправ та сонцезахисних окулярів для чоловіків та жінок, можна вибрати відповідні моделі для роботи та оригінальні оправи для активного відпочинку та розваг.
Будь-яка професійна оптика має у своєму розпорядженні вибір оправ і готових окулярів компанії Prime, ціни на які варіюються в середньому діапазоні. Ще більший вибір продукції цього бренду - на сайтах в Інтернеті, замовлення можна зробити в режимі онлайн, з доставкою додому.

Характеристика окулярів Prime

Оправи для медичних окулярів та сонцезахисні моделі Prime виготовляють із якісних сучасних матеріалів із застосуванням передових технологій. Використовуються найпопулярніші види пластику – ацетат целюлози, гриламід. З металів застосовують нержавіючу сталь, титан та його сплави, алюміній. Ці матеріали мають практичні властивості – міцність, легкість, стійкість до механічного впливу, гіпоалергенність.
Дизайнери подбали про привабливість виробів Prime. Вибір моделей задовольнить будь-якого споживача. Можна зупинитися на класичних моделях зі строгими геометричними формами, виконаних у нейтральних, традиційних кольорах. Або дозволити собі проявити індивідуальність – вибрати яскраві оправи Prime із екстравагантними формами. Користуються попитом «Авіатори», «Леннони», «Котяче око», «Метелики», «Вайфарери».
У оправи Prime можна вставляти стандартні та прогресивні лінзи, а також сонцезахисні.

Як правильно вибрати окуляри за формою обличчя

Сьогодні окуляри використовуються не обов'язково як засіб корекції зору, а часто як престижний і стильний аксесуар, що доповнює модний образ. І щоб цей образ був вражаючим, рекомендується при виборі очок дотримуватися деяких правил:
 • окуляри повинні відповідати загальному стилю людини – манері рухатися, одягу, зачісці;
 • форма рамки повинна підкреслювати переваги особи, приховувати недоліки;
 • розмір оправи має порівнюватися з розміром особи.
За формою особи обирають такі окуляри:
 1. Овальній особі підходять багато форм оправ, головне - підібрати окуляри по ширині, не дуже масивні і великі, щоб не порушити баланс. Ідеально підійдуть «Авіатори», «Котяче око».
 2. Кругла особа потрібна візуально «подовжити». Потрібні моделі, в яких ширина лінзи менша за довжину. Добре виглядають "Вайфарери", "Авіатори".
 3. Для квадратної особи важливо не обтяжувати риси. Актуальні моделі з круглими лінзами, «Котяче око». Прямокутних, квадратних форм краще уникати.
 4. Трикутне обличчя з масивним підборіддям збалансують великі окуляри - круглі або прямокутні, підійдуть і краплеподібні.
 5. Трикутне обличчя з вузьким підборіддям і широким чолом прикрасять світлі оправи, лінзи яких розширюються донизу.