R+H (Rupp Hubrach)

 Назва німецької компанії Rupp + Hubrach Optik (r+h), яка займається матеріалами, дизайном та покриттями лінз, розшифровується як прізвища її творців. Це - Макс Рупп (Max Pupp) та Карл Хубрах (Carl Hubrach).

Придбати ці чудові лінзи можна, заглянувши до професійного салону оптики або замовити Інтернет з доставкою продукції додому.

Коротка історія компанії

Бренд R+H (Rupen Hubrach) заснований у 1922 році у Баварії – у місті Бамберг. Сьогодні – це одна з провідних компаній світового ринку у галузі оптичної продукції. Лінзи R H Rupen Hubrach характеризуються істинно німецькою якістю та ідеальною точністю.
В асортименті бренду – лінзи преміум-сегменту. У їхньому виробництві використовуються новітні технології та суперточне обладнання останнього покоління. Щодня з оптичних лабораторій виходить понад 20 тисяч лінз різних видів.
Компанія R H Rupen Hubrach заслужила на репутацію новаторського бренду. Постійно підтримується тісний зв'язок з університетами та науковими інститутами, що сприяють створенню нових продуктів із ексклюзивними якостями.

Особливості лінз R+H (Rupen Hubrach)

Популярність оптичних лінз R+H (Rupen Hubrach) обумовлена низкою факторів:
  • якість продукції оцінюється як найкраща в Європі (за опитуваннями німецьких соціологів);
  • використовуються унікальні технології, що застосовуються лише у цій компанії;
  • споживачеві надається фантастичний асортимент – понад 190 видів лінз;
  • неймовірна точність: діоптрійний крок – 1/100 діоптрії;
  • можливість замовити лінзи з кроком 0,12 діоптрії (а не 0,25, як пропонують інші бренди).
Компанія R H Rupen Hubrach використовує багато ефективних розробок. Найпопулярніші:
  1. Індивідуальний дизайн лінз YSIS характеризується тим, що при виконанні рецептурних умов враховуються інші параметри – особливості будови обличчя та розташування оправи на ньому, зорові звички людини. Для визначення таких параметрів розроблено спеціальний прилад. Лінзи цього типу виготовляють із спеціального пластику та полікарбонату з нанокомпозитним зміцнюючим покриттям та захистом від ультрафіолету.
  2. При гіперметропії та міопії пропонуються прогресивні лінзи SENTORIS, що передбачають індивідуально оптимізовані зорові зони та інсет, що змінюється залежно від рецептурної рефракції та адидації. Вироби можуть мати фотохромні функції.
  3. Для спортивних оправ та деяких видів сонцезахисних окулярів (з вигнутою формою) актуальні лінзи SPORTS. Вони призначені для забезпечення корекції зору спортсменам та людям, які ведуть активний спосіб життя. Бувають безбарвні або забарвлені (однотонні, двокольорові, градієнтне фарбування), з дзеркальним напиленням, фотохромні, поляризаційні.
  4. Професіоналами R+H (Rupen Hubrach) розроблений ексклюзивний полікарбонат Airium надзвичайно міцний та легкий. Відмінно обробляється, при цьому відсутня незабарвлений обідок (що притаманне всім аналогам матеріалу).